Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu
19.10.2017

Představte si svět, ve kterém si můžete velice snadno a levně půjčit auto svých snů, a bude Vás to stát minutu času a minimum starostí. Kvůli tomu ale nemusíte snít, protože přesně taková je Nejlevnější autopůjčovna PRAHA!

26.10.2017

Plánujete letošní podzim strávit raději někde v teplejších krajích? To Vám ze srdce přejeme a zároveň Vám můžeme pomoct, aby vše klaplo jak má. Leckdy Vám totiž plány na úžasnou dovolenou dost nepříjemně komplikuje problém dopravy na a z letiště. Autopůjčovna letiště Praha Vám vyřeší potíže s dopravou, takže Vy se můžete v klidu soustředit už jen na balení a v myšlenkách být už na pláži mezi palmami.

04.11.2017

Dostali jste zálusk na adrenalinový zážitek? Půjčovna aut BMW Vám může jeden takový doporučit a dokonce i zprostředkovat. Jízda ve vozech BMW je totiž zážitek, na který se jen tak nezapomíná, protože až na Vás zařve motor z BMW M4, budete mít co dělat, abyste to ustáli!

10.11.2017

Vánoce se nemilosrdně blíží a tak už každý začíná pomalu přemýšlet o tom, jaký dárek by byl originální a hlavně ten pravý pro naše blízké. Pro někoho je vybírání vánočních dárků stres a pro jiné zase radost, ale ať už patříte do kterékoliv skupiny, máme pro Vás vynikající tip na originální vánoční dárek.

16.11.2017

Chystáte se s partnerem či partnerkou na podzimní výlet a rádi byste si ho něčím zpestřili? Už jen to, že vyrazíte na výlet se svou drahou polovičkou je nádherná představa, které se nic nevyrovná, ale co teprve když to bude v novém luxusním autě!? Pronájem auta na výlet či na víkend není nijak drahou záležitostí, ale složení kauce by už mohl být problém. Autopůjčovna Praha však přišla s nápadem, jak to udělat, abyste nemuseli skládat vysokou kauci, ale přesto se nemuseli vzdát svých plánů na víkend.

05.01.2018

Koncem roku 2017 Nejlevnější autopůjčovna Praha přikoupila nový kousek do svého vozového parku, a tak jsme nemohli odolat a rovnou jsme Vám ho museli ukázat na novoročním přání. Nová Škoda Kodiaq v šedé business metalíze je stylová Škodovka nabitá moderními technologiemi, které Vám jízdu maximálně zpříjemní a poskytnou nevídaný komfort.

12.01.2018

Ač máme sice leden, Půjčovna kabrioletů Praha už se připravuje na nástup jara, se kterým přichází počasí jako malované na projížďku v kabrioletu! Půjčovna kabrioletů Praha přes zimu nezahálí a do svého vozového parku nakupuje nový přímo mistrovský kousek. Těšte se až budete moci usednout v novém kabrioletu Půjčovny kabrioletů Praha!

1 2 3 4 5 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny