Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu
28.04.2018

Jarní sluníčko, příjemné teploty a spousta kvetoucí zeleně kolem s sebou přináší i touhu po sbližování a chuť trávit čas s našimi blízkými. Možná proto je jaro tak lákavé pro pořádání svateb, a to především těch uskutečňovaných venku, kde nevěsta v bílém ještě více září v kontrastu s přírodou. Pro velkolepé svatby se patří, aby i automobilový průvod, který je zajisté velkou a neméně důležitou součástí svatby, byl ve stejném majestátním duchu.

07.05.2018

Přesedněte z letadla rovnou do auta a odpočiňte si co nejdříve po náročném letu. Dopřejte si ten komfort a půjčte si auto přímo na letišti u Půjčovny aut letiště Praha a buďte doma cobydup!

13.05.2018

Půjčit si super luxusní auto na víkend, to je trend dnešní doby. Ve čtvrtek si rezervujete pronájem auta a už v pátek práci máte vůz připravený před budovou. Víkendová dobrodružství tak můžou začít! A jaké vozidlo byste si pro takovou příležitost měli vybrat? Máme jeden tip na žhavou novinku ve vozovém parku Autopůjčovny Praha!

20.05.2018

Celý rok se těšíme na letní dovolenou, a když už je konečně tu, ani se nestačíme podívat doleva doprava a dovolená je fuč. My vám ale přinášíme tip, jak si tu dovolenou pořádně okořenit a vytěžit z ní maximum zábavy!

26.05.2018

Velice nás těší, že půjčení amerického Fordu mustang dosáhlo v roce 2018 již 100 půjčení! 100 z vás již zažilo, jaké to je mít pod sebou přes 300 koní a co těchto 300 amerických koní dovede. Pokud také patříte mezi lidi, kterým se při zvuku amerického motoru podlamují kolena, pak byste se rozhodně měli stít jedním z další stovky klientů!

03.06.2018

Přemýšlíte nad koupí nového auta? Zvažujete, jestli je výhodné koupit si úplně nové auto, auto z bazaru nebo třeba zkusit některou z alternativních možností? Moderní řešení vlastnictví auta vlastně žádné vlastnictví není. Mnoho lidí dnes přistupuje k operativnímu leasingu nebo zkouší dlouhodobý pronájem auta z půjčovny. Zamyslete nad tím i vy a vyzkoušejte pro změnu něco jiného.

16.07.2018

Odjíždíte brzy na dovolenou a zvažujete způsob dopravy? Užijte si cestu na dovolenou v novém Superbu a dejte vaší dovolené jedinečný rozměr!

1 3 4 5 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny