Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Autopůjčovna bez kauce Praha

Chystáte se s partnerem či partnerkou na podzimní výlet a rádi byste si ho něčím zpestřili? Už jen to, že vyrazíte na výlet se svou drahou polovičkou je nádherná představa, které se nic nevyrovná, ale co teprve když to bude v novém luxusním autě!? Pronájem auta na výlet či na víkend není nijak drahou záležitostí, ale složení kauce by už mohl být problém. Autopůjčovna Praha však přišla s nápadem, jak to udělat, abyste nemuseli skládat vysokou kauci, ale přesto se nemuseli vzdát svých plánů na víkend.

Autopůjčovna bez kauce Praha

Autopůjčovna bez kauce Praha pro své klienty vymyslela způsob, jak by si mohli půjčit auto z půjčovny, aniž by narazili na finanční překážku zvanou kauce. Za zážitek z jízdy v luxusním autě si klienti Autopůjčovny rádi zaplatí, ale ne každý má na účtě sumu peněz, kterou by mohl složit na kauci.

Autopůjčovna Praha sice nezrušila kauce obecně, ale vymyslela to chytře tak, že nemusíte skládat plnou výši kauce, což už Vám v půjčení auta a podniknutí výletu nijak překážet nebude.

A co je vlastně kauce? Kauce slouží jako záruka či záloha v případě, že si půjčíte auto a stane se Vám nehoda, ať už dopravní či jiná. Kauce pak slouží k úhradě škod na autě vzniklých při nehodě. ¨

Výše kauce se počítá na základě hodnoty auta a dalších vedlejších nákladů. Pokud se jedná o auta s vysokou pořizovací cenou, je celkem pochopitelné, že kauce za takové auto se bude pohybovat v řádech desítek tisíc korun.

Půjčení auta bez kauce

Půjčení auta bez kauce můžete získat tak, že při převzetí pronajatého auta od Autopůjčovny bez kauce Praha přistavíte Váš automobil. Díky přistavení Vašeho vozu nemusíte skládat kauci v plné výši. Vaše auto zůstane na parkovišti Autopůjčovny Praha a bude sloužit jako záruka.

Takto Autopůjčovna bez kauce Praha vyřešila problém s vysokou kaucí, takže od pronájmu Vašeho vyvoleného auta Vás už dělí jen jeho rezervace.

Přistavením Vašeho auta namísto složení kauce získáte pronájem auta bez kauce, není tedy nutné skládat celou částku kauce, ale jen menší část. Tato menší část kauce slouží k úhradě spoluúčasti na pojištění a je tedy nezbytné složit ji i v případě přistavení Vašeho automobilu. Rozhodně tato částka už nebude bránit v pronájmu auta od Autopůjčovny Praha.

Autopůjčovna bez kauce Praha Vám pronajme bez kauce kterékoliv vozidlo ze svého vozového parku, ať už by to měla být obyčejná Škoda Fabia nebo luxusní BMW, všechna auta z Autopůjčovny bez kauce Praha jsou Vám k dispozici bez kauce.

Půjčovna aut bez kauce Praha nabízí také pronájem dodávek bez kauce. Systém půjčení dodávky bez kauce od Půjčovny dodávek bez kauce Praha funguje na stejném principu, jako pronájem aut bez kauce od Autopůjčovny Praha bez kauce.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny