Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Jaký je rozdíl mezi dlouhodobým pronájmem auta a operativním leasingem?

Přemýšlíte nad koupí nového auta? Zvažujete, jestli je výhodné koupit si úplně nové auto, auto z bazaru nebo třeba zkusit některou z alternativních možností? Moderní řešení vlastnictví auta vlastně žádné vlastnictví není. Mnoho lidí dnes přistupuje k operativnímu leasingu nebo zkouší dlouhodobý pronájem auta z půjčovny. Zamyslete nad tím i vy a vyzkoušejte pro změnu něco jiného.

Dlouhodobý pronájem aut Praha, dlouhodobý pronájem aut Škoda, dlouhodobý pronájem Škoda Superb, dlouhodobý pronájem Audi A6, operativní leasing vozidel Škoda

Pro koho je dlouhodobý pronájem auta z Autopůjčovny Pra­ha?

Máte vlastní zkušenost z půjčením auta z Autopůjčovny Praha nebo z nějaké jiné půjčovny aut, ať už u nás nebo třeba na dovolené v zahraničí? Jestli ano, pak máte hrubou představu o tom, jak to chodí při pronájmu aut. Pokud nemáte zdání o půjčení auta z autopůjčovny, pak se můžete podívat na náš návod Jak probíhá půjčení auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha.

Dlouhodobý pronájem auta u Autopůjčovny Praha je pro ty z vás, kteří touží po luxusním autě, nechtějí ho vlastnit a zároveň nevědí, pro které auto se rozhodnout. Dlouhodobý pronájem auta vám navíc dá tu možnost, že můžete auta střídat dle libosti třeba každý měsíc a vyzkoušet tak jedno auto po druhém z vozového parku Autopůjčovny Praha. Na komplet nabídku aut pro dlouhodobý pronájem se můžete podívat podívat v předešlém odkazu. Najdete tam vozidla, která jsou určená pouze pro dlouhodobý pronájem, tzn. na dobu delší než 6 měsíců.

Dále je vám k dispozici klasický dlouhodobý pronájem auta, který je považován za dobu delší 1 měsíc. V takovém případě, si můžete zvolit vozidlo z běžné nabídky Autopůjčovny Praha – vozový park Autopůjčovny Praha. Podobně jako u operativního leasingu se nemusíte starat o jakékoliv náklady na vozidlo, protože vše je započteno do měsíční ceny za dlouhodobý pronájem auta.

Dlouhodobý pronájem vozidel Mercedes Benz, dlouhodobý pronájem aut Mercedes Benz, dlouhodobý pronájem dodávky

Jaké jsou výhody operativního leasingu?

Stejně jako dlouhodobý pronájem aut, vám naše Autopůjčovna Praha zajistí i ten nejvýhodnější operativní leasing na jakékoliv auto. Stačí si jen ukázat na kterékoliv vozidlo, případně nám sdělit kolik byste chtěli měsíčně platit, a my vám uděláme individuální nabídku přesně na základě vašich přání. Pokud hledáte auto do firmy nebo firemní vůz pro vaši firmu, obraťte se na nás a nechte si udělat nabídku na míru vašeho firemního rozpočtu.

Výhoda operativního leasingu na nový vůz spočívá v tom, že každý měsíc platíte pouze jednu částku, která obsahuje absolutně veškeré náklady na provoz i vlastnictví vozidla. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat a jen jezdíte, platíte si akorát pohonné hmoty, jinak kompletní náklady na provoz vozu jsou započteny do měsíčního poplatku. Operativní leasing je v dnešní době velice oblíbenou alternativou vlastnictví vozu, jak pro soukromé účely, tak pro firemní. Jestliže byste se chtěli dozvědět více o možnostech na operativní leasing, navštivte náš web nebo nás kontaktujte. Rádi se vám budeme věnovat.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny