Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Nejlevnější autopůjčovna Praha

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

Služeb Nejlevnější autopůjčovny Praha využívají známé celebrity, vysocí podnikatelé i manažeři, stejně jako svatebčané při pronájmu auta na svatbu, nebo klienti, kteří si chtějí každodenní život zpestřit jízdou v pronajatém luxusním voze.

Nejlevnější autopůjčovna Praha

Proč je půjčovna aut Praha nejlevnější? Protože nabízíme pronájem vozů za bezkonkurenčně nejnižší ceny, a to s mnoha bonusy. V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je nejen dálniční známka pro celou Českou republiku, abyste mohli dojet kamkoli potřebujete.

V ceně pronájmu auta Praha je také libovolný počet ujetých kilometrů. Nemusíte se tedy zajímat o to, kolik jste již ujeli v půjčeném autě – za ujeté kilometry neplatíte žádnou cenu navíc!

V ceně pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je také havarijní pojištění pro celou Evropu a také pojištění odpovědnosti. Na svých cestách půjčeným autem tak můžete být zcela v klidu a ať už se stane cokoli, vše proběhne hladce a nebudete se muset o nic starat.

Pronájem auta Praha

Při pronájmu auta u Nejlevnější půjčovny aut Praha je samozřejmostí přistavení kdekoli v rámci České republiky přesně tam, kam si to budete přát. Např. při pronájmu auta na svatbu přivezeme auto až tam, odkud bude nevěsta odjíždět, případně automobil dovezeme k místě Vašeho pracoviště nebo bydliště.

Při půjčení auta u Půjčovny aut Praha se tedy nemusíte o nic starat – vše zajistíme k Vaší spokojenosti tak, abyste se zařizováním neměli žádné starosti.

Samozřejmostí je při pronájmu auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha nejen přistavení vozu, ale také jeho vyzvednutí po skončení doby pronájmu auta. Jakmile již nebudete pronájem vozu potřebovat, zaměstnanec Nejlevnější autopůjčovny Praha si jej zase vyzvedne tam, kde si to budete přát.

Krátkodobý pronájem auta Praha

V Nejlevnější autopůjčovně Praha nabízíme krátkodobý pronájem auta. Půjčit auto si tak můžete už od jedné hodiny! Po libovolném počtu hodin můžete půjčené auto zase vrátit, případně si jej vyzvedne na Vámi zvoleném místě zaměstnanec Půjčovny aut Praha.

Půjčit auto si můžete také na libovolný počet dní – např. pronájem auta na den, stejně jako pronájem auta na svatbu (tj. na dva dny), stejně jako na několik týdnů. Při době pronájmu auta Praha delším než jeden měsíc doporučujeme zvolit dlouhodobý pronájem auta a zvážit možnost financování pronájmu auta operativním leasingem.

Ostatní články

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny