Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Nejlevnější půjčení auta Praha

Věděli jste, že když dáte auto do servisu, že nemusíte být nepojízdní po celou dobu, co je vaše auto v servisu? Dříve to nebyl takový problém, ale v dnešní době je zkrátka potřeba, aby člověk byl mobilní v každou hodinu. Také v minulosti nebylo standardem půjčit si auto z půjčovny aut, když máte auto v servisu a člověk to nějak zvládl, ale dnes už je všechno jinak a vy nemusíte jezdit autobusem nebo chodit pěšky! Levný pronájem auta je tu kdykoliv a pro všechny!

Nejlevnější půjčení auta z Nejlevnější autopůjčovny Praha

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí levný pronájem aut, který je úplně ideální jako půjčení náhradního auta, když je vaše v servisu. Stačí zavolat nebo poslat online rezervaci na půjčení auta den předem a odvoz ze servisu máte zajištěný.

Jestliže máte naplánovaný servis vašeho auta na určitou dobu, pak je nejlepší řešení zaslat nám objednávku na půjčení auta co nejdříve, protože naše auta, u kterých je nejlevnější cena za půjčení auta, ta jsou obvykle velice vytížena.

Nejlevnější cena za půjčení auta

Mezi auta s nejlevnějším pronájmem u Nejlevnější autopůjčovny Praha patří Škoda Fabia Combi Style Plus a sedan Volkswagen Polo 1.6. Pokud by se vám zdálo, že dvě auta s levnou cenou za pronájem je málo, a že by jejich pronájem byl téměř nemožný, pak vás uklidníme. Vozový park Nejlevnější autopůjčovny skrývá i další auta, u kterých najdete také levné ceny za pronájem auta.

Půjčení auta Škoda Fabia, půjčení Fabia, půjčení Škoda, nejlevnější půjčení auta, pronájem auta Škoda, pronájem Fabia

Levné půjčení auta Škoda Fabia můžete mít již od 470 Kč/den v případě dlouhodobého půjčení auta. Nejvíce zaplatíte za půjčení auta na den, kdy se dostanete na 890 Kč/den, ale v případě zapůjčení auta na 2–3 dny jste již na 660 Kč/den a postupně se cena za půjčení auta snižuje v závislosti na počtu dní zapůjčení auta.

Půjčení auta Volkswagen Polo, půjčení Polo, půjčení Volkswagen, půjčení VW, nejlevnější pronájem aut, pronájem auta Volkswagen, pronájem Polo

Půjčení Volkswagen Polo 1.6 vás vyjde ještě levněji než pronájem Škoda Fabia. Pronájem Volkswagen Polo můžete mít již za 380 Kč/den, opět v případě dlouhodobého zapůjčení auta. Zapůjčení auta Volkswagen na den vás vyjde na 800 Kč/den, ale cena za půjčení auta se s přibývajícím počtem dní opět snižuje, takže za pronájem Volkswagenu na 2 dny dáte už jen 700 Kč/den.

Kompletní ceník půjčovny aut najdete na Nejlevnější autopůjčovna Praha a rezervaci aut můžete provést v následujících odkazech. Zapůjčení auta Škoda Fabia Combi Style Plus, zapůjčení auta Volkswagen Polo 1.6!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny