Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Nová Půjčovna aut Lexus

Ostré rysy, atraktivní design, osobitý styl, 4X4, neomezené možnosti pro řidiče i cestující, moderní technologie a hybridní pohon… přesně takové atributy symbolizují vozy značky Lexus, auta pro velice náročné zákazníky, kteří se spokojí jen s tím nejlepším.

Řadíte se také mezi fajnšmekry automobilového průmyslu a vaše potřeby nenaplní jen tak něco na čtyřech kolech? Pak byste měli vědět, že vznikla nová Půjčovna aut Lexus, díky které si můžete vychutnat auta značky Lexus zvenku, zevnitř, na parkovišti i na silnici :)

Půjčovna aut Lexus, Půjčovna aut Lexus Praha, Autopůjčovna Lexus, Autopůjčovna Lexus Praha, Autopůjčovna Praha Lexus

Půjčovna aut Lexus, Půjčovna aut Lexus Praha, Autopůjčovna Lexus, Autopůjčovna Lexus Praha, Autopůjčovna Praha Lexus

Půjčovna aut Lexus Praha

Půjčovna aut Lexus Praha vám zajistí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů Lexus za bezkonkurenčních podmínek a se skvělými doplňkovými službami. Skvělé však nejsou jen naše doprovodné služby, ale především ceny za pronájem aut Lexus a také zákaznický servis.

O své klienty se Půjčovna aut Lexus Praha stará s láskyplnou péčí, takže pokud si u Půjčovny aut Lexus Praha zapůjčíte vozidlo značky Lexus, můžete spolehnout, že o vás bude velmi dobře postaráno a personál Autopůjčovny Lexus vyjde vstříc všem vašim přáním a požadavkům. Nebudete mít s ničím žádné starosti a pronájem Lexusu půjde hladce a bez potíží.

Lexus NX 300h 4×4, pronájem Lexus, pronájem auta Lexus, zapůjčení auta Lexus, zapůjčení Lexus NX 300h 4×4

Lexus NX 300h 4×4, pronájem Lexus, pronájem auta Lexus, zapůjčení auta Lexus, zapůjčení Lexus NX 300h 4×4

Vozový park Půjčovny aut Lexus

Vozový park Autopůjčovny Lexus Praha do budoucna bude plný všech oblíbených modelů Lexus, avšak v současné době a vzhledem k nově vznikající Autopůjčovně Lexus Praha, jsou garáže Autopůjčovny Lexus Praha něco jako mušle skrývající svůj drahý klenot.

Perla, která na vás čeká poté, co se vrata garáže otevřou, je Lexus NX 300h 4×4! Tento městský crossover vám nabídne hybridní pohon, překvapivě nízkou spotřebu PHM, maximum technologických vychytávek a především nádherně zpracovaný interiér i exteriér.

Pronájem Lexus NX 300h 4×4 můžete získat v následujícím odkazu, rezervace pronájem Lexus NX 300h 4×4. Půjčovna Lexus Praha se vám po odeslání objednávky na zapůjčení Lexus NX 300h 4×4 ozve, jakmile ověří dostupnost vozidla na vámi zvolený termín.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny