Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Poslední šance vyrazit na běžky!

Letošní zima naposled udeřila a zasypala Českou republiku sněžnou nadílkou, a tak se nadšenci do zimních sportů určitě zaradovali. Nepropásněte letos poslední šanci vyrazit na hory třeba na běžky a využijte k tomu náš výhodný pronájem auta se střešním boxem nebo držákem na lyže!

Pronájem auta na hory, pronájem auta na dovolenou, rychlý pronájem auta, pronájem auta Praha, nejlevnější pronájem auta Praha, pronájem auta Praha levně

Pronájem auta se střešním boxem

Rádi si vyrazíte na víkend na hory, ať už na běžky, na lyže nebo snowboard? Pak máte zřejmě letos poslední šanci, kterou vám zima ještě na poslední chvíli připravila! Rychle se rozhodněte, zamluvte si ubytování na horách a rezervujte pronájem auta s držákem na lyže nebo běžky a užijte si zimních sportů, dokud to jde!

Autopůjčovna Praha je připravená Vám zajistit výhodný pronájem auta s veškerým zimním vybavením a za skvělou cenu. Pronájem auta zabere chviličku stejně jako převzetí auta, takže jestliže vás od víkendu na horách dělí jen to, že nemáte vozidlo, které by vás na hory dopravilo, pak si buďte jistí, že to je ten nejmenší problém! U Autopůjčovny Praha získáte pronájem auta s veškerým potřebným vybavením rychle, levně a bez jakýchkoliv starostí!

Půjčovna aut Praha, Autopůjčovna Praha, Nejlevnější autopůjčovna Praha, Půjčovna aut Škoda Praha

Pronájem auta na hory

Díky Nejlevnější autopůjčovně Praha můžete mít krásné a nové auto, které vás bez potíží a s maximálním komfortem doveze na hory, a to tak rychle, než byste řekli švec!

Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4×4 DSG kombi, pronájem Škoda Superb Style 2.0 Tdi 4×4 DSG kombi, pronájem Škoda Superb 4×4

Rezervace auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha je velice rychlá, máte to během pár minut, Jednoduše si vyberte auto, které se vám líbí a které bude ve vaší cenové relaci, a vyplňte rezervační údaje. Pokud chcete pronájem auta třeba hned zítra ráno, neváhejte nám o napsat do poznámky, abychom věděli, že pro vás máme auto připravit tak rychle, jak jen to bude možné! Nezapomeňte také zaškrtnout políčko na zapůjčení auta se střešním boxem nebo zapůjčení auta s držákem na lyže, popřípadě sněžnými řetězy.

Jakmile provedete rezervaci auta máte zpola hotovo! Kontaktujeme vás co nejdříve a vozidlo vám přistavíme kamkoliv po celé České republice, takže si můžete v klidu sbalit a o nic víc se nemusíte starat. Vyřídíme za vás veškerou administrativu a připravíme dopředu vše, co je třeba, aby předání auta proběhlo bez zbytečných průtahů. Přejeme Vám krásnou dovolenou na horách!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny