Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Přivítejte jaro jízdou v kabrioletu!

Jaro už nám před pár dny zaklepalo na dveře a přineslo krásné jarní počasí, které láká všechny ven a doslova vybízí k tomu, abychom podnikli něco zábavného.

V Nejlevnější autopůjčovně Praha jsme také všichni nadšení, že jaro už je tu, a tak vás také budeme lákat k nějakému jarnímu dobrodružství. Popusťte uzdu fantazii, vykoukněte z šedi zimních dnů a zažijte nějaké jarní dobrodružství třeba v Mini Roadster!

Mini Roadtser, Mini cabrio Roadster, pronájem Mini cabrio, pronájem Roadster, pronájem kabrioletu Mini, pronájem kabrioletu Praha

Kouzlo jízdy v kabrioletu

Udělejte něco bláznivého a překvapte svou drahou polovičku, ať už je to on či ona, a přijeďte pro ni v kabrioletu!

Dárkové poukazy na jízdy autem, dárkový voucher na jízdu autem, dárkový poukaz na jízdu v kabrioletu, dárkový voucher na jízdu v kabrioletu, zážitkové jízdy v kabrioletu, zážitková jízda v kabrioletu, jízdy v kabrioletu Praha

Myslíte si, že na jízdy v kabrioletu ještě není počasí? Právě naopak, jízda v kabrioletu na jaře, když se musíte trochu přiobléct, má zkrátka své kouzlo. Číhejte na slunečné dny a poté ihned rezervujte pronájem kabrioletu! Uvidíte, že budete z takového nevšedního zážitku nadšení!

Jízdou v kabrioletu můžete oslavit vaše výročí, narozeniny nebo třeba vyjet jen tak na výlet. Jízda v kabrioletu může být skvělým narozeninovým dárkem, takže pokud vás tato myšlenka zaujala, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám připravíme dárkový poukaz na jízdu v kabrioletu nebo jakéhokoliv jiného auta z nabídky Autopůjčovny Praha.

Pronájem kabrioletů Praha

Už se těšíte na svou jízdu v kabrioletu nebo jak překvapíte svého partnera či partnerku? Podívejte se, jaká je nabídka kabrioletů a dalších luxusních aut Autopůjčovny Praha.

Objevte jaké kousky skrývá vozový park Nejlevnější autopůjčovny Praha a vžijte se do role řidiče. Garantujeme vám, že budete v sedmém nebi jakmile všechna ta skvostná auta uvidíte! Pošlete nám nezávaznou poptávku na pronájem auta a po telefonu už doladíme zbytek.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny