Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem auta na Uber

Máte chytrý telefon, zálibu v řízeni auta a k tomu hledáte brigádu nebo i HPP? Už jste slyšeli o vznikající moderní službě Uber? Jestliže jsou všechny vaše odpovědi ano, pak hurá do toho! Nejlevnější autopůjčovna Praha vám poskytne ten nejvýhodnější pronájem auta na Uber!

Pronájem auta na Uber, pronájem auta na Uber Praha, podmínky pronájmu auta na Uber, výhodný pronájem auta na Uber

Pronájem auta na Uber, pronájem auta na Uber Praha, podmínky pronájmu auta na Uber, výhodný pronájem auta na Uber

Co je Uber?

Uber je služba, která funguje podobně jako taxi služba. Uber slouží pro přepravu lidí po městě za použití mobilní aplikace, prostřednictvím které si vozidlo zavoláte a také za jízdu zaplatíte. Můžete si vybírat „kvalitu jízdy“, pokud se spokojíte se starším vozem se začínajícím řidičem, nebo chcete vůz střední třídy se zkušeným řidičem anebo luxusní vůz se zkušeným řidičem v obleku.

Řidiči Uberu jsou běžní lidé, kteří si chtějí přivydělat ježděním vlastním autem a přepravováním lidí po městě. Díky aplikaci je velice jednoduché si Uber zavolat i vybrat, protože vidíte, kde se nachází nejbližší Uber, jaké je kategorie a kdo jej řídí. Můžete si tak vybírat podle toho, jak je vám řidič sympatický nebo jaké má hodnocení od předchozích cestující.

Platba jízdy Uberem se platí také přes mobilní aplikaci tak, že je vám platba ztržena z vaší registrované platební karty. Cenu za jízdu vždy vidíte dopředu a pokud cesta probíhá bez komplikací, obvykle se cena nemění. Velkou výhodou pro řidiče Uber je, že u sebe nemají žádnou hotovost, která by mohla lákat příležitostné lupiče.

*Zapůjčení auta na Uber levně, levný pronájem auta na Uber, nejlevnější pronájem auta, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus*

Zapůjčení auta na Uber levně, levný pronájem auta na Uber, nejlevnější pronájem auta, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus

Pronájem auta na Uber

Pokud vás od lákavé práce, kterou Uber zajisté je, dělí pouze fakt, že nemáte vlastní auto nebo si své auto hýčkáte, a tak ho pro Uber nechcete použít, pak je zde možnost zapůjčení auta na Uber. Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem auta, který se skvěle hodí jako pronájem auta na Uber.

Vozidla Uber nejsou nijak označená, protože díky mobilní aplikaci řidič ví, kde se přesně jeho pasažér nachází, a tak není potřeba vozidla speciálně zviditelňovat. Díky tomu je zapůjčení auta na Uber mnohem snazší.

Autopůjčovna Praha vám zajistím pronájem vozidla na Uber za těch nejlepších podmínek, které si při dlouhodobé spolupráci můžete přizpůsobit podle svých potřeb. K vozidlu je kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a možností připojištění, takže rizika máte velmi dobře a výhodně pokryta.

Pokud vás nabídka přivýdělku nebo dokonce hlavní práce zaujala, pak nás neváhejte kontaktovat pro detaily ohledně zapůjčení vozidla pro Uber. Rádi vám také sestavíme individuální nabídku.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny