Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem auta pro podnikání

Pro velký zájem ze strany malých podnikatelů, firem i soukromníků, Autopůjčovna Praha rozjíždí nový směr půjčování aut – pronájem auta pro podnikání dlouhodobě! Jestliže se vás toto téma dotýká, čtěte dál!

Dlouhodobý pronájem auta, pronájem auta pro podnikání, pronájem firemního auta, pronájem auta do firmy

Dlouhodobý pronájem auta pro podnikání

Podnikatelé i firmy postupně přechází z běžného vlastnictví auta na dlouhodobý pronájem aut nebo operativní leasing. Obojí má své nesporné výhody oproti běžnému vlastnictví vozu a s obojím vám může Autopůjčovna Praha hravě pomoct!

Dlouhodobý pronájem auta pro podnikání je výbornou variantou, jak si pořídit luxusní vůz, který bude reprezentovat vaši firmu, případně vám bude pomáhat s provozováním vašeho podnikání, a zároveň bude fungovat jako ideální rodinné auto. To vše můžete získat jen za měsíční poplatek za dlouhodobý pronájem auta, čímž končí všechny vaše starosti!

Auta k pronájmu pro podnikání

Autopůjčovna Praha zařadila do svého vozového parku sekci vozidel – auta pouze pro dlouhodobý pronájem. Vozidla z této nabídky jsou k dispozici pouze pro dlouhodobý pronájem, který se v poslední době stal tolik oblíbený a žádaný. Všechna vozidla jsou určena k zapůjčení na dobu déle než 6 měsíců. Momentálně jsou všechna auta nová a některá již pomáhají podnikatelům v jejich reprezentování firmy či budování podnikání.

Autopůjčovna Praha, Nejlevnější autopůjčovna Praha, půjčení auta na 6 měsíců, půjčení auta na půl roku, pronájem auta na měsíc, pronájem auta na 6 měsíců, pronájem auta na 6 měsíců

Dlouhodobý pronájem aut je velmi žádaný lidmi, kteří mají vlastní firmu, ale nechtějí si v současné době kupovat nový vůz. Půjčení auta na 6 měsíců je ideální způsob, jak odsunout výběr a koupi nového auta nebo se třeba ujistit, že právě zapůjčené auto je pro vás to pravé a později si jej koupíte jako nové.

Dlouhodobý pronájem auta pro firmy také šetří náklady spojené s údržnou a vlastnictvím auta, ale při zapůjčení auta z Autopůjčovny Praha máte všechny tyto náklady zahrnuty v ceně půjčovného. Cena za pronájem auta vás určitě překvapí a rozhodně přesvědčí, že dlouhodobý pronájem auta stojí za to! Napište nám, sdělte nám své požadavky a my vám rádi připravíme detailní kalkulaci!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny