Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem BMW 320D k podnikání

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem automobilů na různě dlouhou dobu za ty nejlepší ceny na trhu. Patří k největším autopůjčovnám po celé České republice a s pronájmem aut má dlouholeté zkušenosti, díky nimž Vám Nejlevnější autopůjčovna Praha může nabídnout skvělý zákaznický servis.

Výhodou pronájmu automobilu u Nejlevnější autopůjčovny Praha je přistavení vozu kdekoli si budete přát. Zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám vybraný automobil dovezou k Vám domů, do práce, k servisu, prostě kamkoliv budete potřebovat.

Pronájem BMW 320D

Automobil BMW 320D nabízí Nejlevnější autopůjčovna Praha ve verzi sedan, s dieselovým dvoulitrovým motorem a automatickou šestistupňovou převodovkou. Co se týče výbavy, automobil je vybaven automatickou klimatizací a osmi airbagy. Na první pohled BMW 320D nevypadá příliš sportovně, ale dokáže ze sebe dostat 100 km/h za 7,6 sekundy, a to je vážně skvělý pocit.

Dieselový motor BMW 320D zajišťuje výbornou spotřebu, a to 5,2 l na 100 km při běžné jízdě do 130 km/h. Především díky spotřebě, ale i jiným parametrům, je automobil BMW 320D vyhledávaný jako pronájem auta na taxi.

Dlouhodobý pronájem BMW 320D

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem auta BMW 320D na den, na týden, pronájem auta na měsíc, ale také dlouhodobý pronájem. Dlouhodobý pronájem auta se řeší operativním leasingem, který skýtá bezvadné výhody pro řidiče. Proto je dlouhodobý pronájem BMW 320D ideální nejne jako auto na běžné ježdění, ale také na provozování podnikání třeba jako taxi. BMW 320D je nejlepší volbou na pronájem auta na taxi, protože jde o luxusní vůz s atraktivním designem, výtečnou spotřebou a levnými provozními náklady.

Pronájem BMW 320D získáte za těch nejlepších podmínek na trhu jedině u Nejlevnější autopůjčovny Praha. Nejlevnější autopůjčovna Praha má levné ceny za pronájem vozů a navíc ke všem autům získáváte nejlepší zákaznický servis.

Skvělé podmínky pronájmu BMW 320D

Při pronájmu BMW 320D u Nejlevnější autopůjčovny Praha v ceně pronájmu získáváte balíček pojištění – havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, takže můžete jezdit bez sebemenších obav, a to dokonce po celé Evropě. Bez jakéhokoliv příplatku můžete najet neomezený počet kilometrů, takže v případě, že potřebujete pronájem auta na taxi, je to pro Vás velké pozitivum. Cena pronájmu BMW 320D je velice přívětivá, takže na pronájem vozu dosáhne úplně každý. Automobil je také vybaven dálniční známkou, což Vám umožňuje bezplatně jezdit i po dálnicích České republiky.

Pokud tedy potřebujete krásné auto s vynikající spotřebou a atraktivním designem, a to vše za nejlevnější cenu na trhu, neváhejte a kontaktujte Nejlevnější autopůjčovnu Praha. Podívejte se na nabídku dalších vozů a půjčte si auto podle Vašich představ. Pronájem auta od Nejlevnější autopůjčovny Praha se vyplatí!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny