Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem dodávky za babku!

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem dodávky na libovolně dlouhou dobu, za skvělých podmínek a hlavně za skvělé ceny. Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám zaručí i ten nejlepší zákaznický servis. Pokud si totiž půjčíte dodávku za babku, zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny Praha Vám auto přistaví, kam si budete přát. Budete chtít vyzvednout v práci nebo přistavit dodávku domů? Není problém, Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vyhoví. Svým zákazníkům Nejlevnější autopůjčovna Praha vychází vždy vstříc, ať už jde o jakékoliv přání.

Pronájem dodávky za babku

Podmínky pronájmu jsou u Nejlevnější autopůjčovny Praha ty nejlepší na trhu. Špičkový zákaznický servis, vozidla v top stavu a ceny pronájmu aut levně. Pokud se rozhodnete pro pronájem auta u Nejlevnější autopůjčovny Praha, pak máte garanci pronájmu aut i pronájmu dodávky za babku! K autu získáte balíček pojištění, který je platný po celé Evropě, takže se nemusíte obávat, i když vyrazíte za hranice.

V ceně pronájmu máte havarijní pojištění, které kryje náklady z případné dopravní nehody, a také pojištění odpovědnosti, které zase pokryje výdaje z nenadálých situací. Pokud se opravud rozhodnete vycestovat s autem či dodávkou za hranice České republiky, pravděpodobně najedet emnoho kilometrů, za které byste jinde zaplatili příplatek. to u Nejlevnější autopůjčovny Praha nehrozí. Můžete najet kolik kilometrů budete chtít a zaplatíte pouze dohodnutou cenu. Dodávky jsou také vybaveny dálniční známkou, což Vám zajistí pohodlné a rychlé cestování po celé České republice. Shrneme-li si to všechno, co je v ceně pronájmu dodávky, pak máte pronájem dodávky za babku!

Dodávka za babku

Nejlevnější autopůjčovna Praha má rozsáhlý vozový park, o který pečuje stejně pečlivě jako o své zákazníky. K dispozici je široká nabídka luxusních vozů a také dodávek s různou účelovostí, a navíc u Nejlevnější autopůjčovny Praha získáte pronájem dodávky za babku.

Jednou z dodávek k pronájmu za babku je Ford Transit Tdi, který je bhodný především pro přepravu lidí. Uveze přes 2000 kg a vejde se do něj až 18 lidí včetně řidiče. Fordy patří mezi nejoblíbenější dodávky a navíc vynikají svou užitkovostí. Hodí se pro přepravu osob, takže jej můžete využít nejen na dopravu sportovních týmů na závody a soustředění nebo třeba pro svoz lidí do práce, ale také lze výborně použít jako dopravní prostředek na společnou dovolenou, při které si užijete spoustu legrace.

Dalším typem dodávky, kterou můžete získat jako pronájem dodávky za babku, je Volkswagen LT Td. Vozy Volkswagen jsou proslulé svou dlouhou životností a také bezporuchovostí, takže s dodávkou můžete jezdit bez sebemenších obav, navíc všechny vozy Nejlevnější autopůjčovny Praha jsou pravidelně kontrolovány servisním technikem. VW LT Td je vybaven nákladním prostorem, takže se výbroně hodí pro přepravu rozměrných věcí, třeba za účelem stěhování. V poslední době je také velice oblíbený pronájem dodávky na podnikání. U Nejlevnější autopůjčovny Praha, totiž seženete pronájem dodávky za babku a navíc při dlouhodobém pronájmu můžete využít operativního leasingu, který Vám přinese obrovské výhody, které byste s vlastní dodávkou neměli.

Dlouhodobý pronájem dodávky

Dodávku za babku si u Nejlevnější autopůjčovny Praha můžete pronájmou na libovolně dlouhou dobu, takže i dlouhodobě. Dlouhodobý pronájem dodávky za babku Vám přinese celké finanční výhody a časové úspory, které byste jinak s vlastním automobilem neměli. Takže pokud ještě nemáte vlastí dodávku, podívejte se na web Nejlevnší autopůjčovny Praha a získejte další informace. Pronájem dodávky za babku od Nejlevnější autopůjčovny Praha se Vám bude líbit!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny