Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE

Exkluzivní pronájem luxusní dodávky pro různé příležitosti, firemní i soukromé. Vozidla Mercedes Benz jsou odjakživa symbolem luxusu, elegance, sportovního designu a nekompromisních jízdních vlastností. Pouhý dotek ve vás vyvolá obdiv a respekt k dokonalosti aut Mercedes Benz.

Pronájem Mercedes Benz, Půjčovna aut Mercedes Benz, Autopůjčovna Mercedes Benz, pronájem aut Mercedes Benz Praha

Půjčení luxusní dodávky

Přiletí vám obchodní partneři ze zahraničí, které chcete přivítat na úrovni? Chcete skvěle reprezentovat firmu při obchodním setkání a mezinárodních konferencích? Vozidla Mercedes Benz jsou snad ze všech aut jediná, která působí reprezentativně, ať už jsou v jakémkoliv provedení, a to i v provedení dodávka nebo minibus.

Naopak minibus Mercedes Benz nebo dodávka Mercedes Benz v decentní kouřově hnědé metalíze působí na první a vlastně i druhý dojem skutečně majestátně a reprezentativně. Minibus Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE se skvěle hodí na přepravu vzácné obchodní návštěvy ze zahraničí. Usnadníte si tak přepravu, protože můžete všichni pohodlně jedním autem cestovat z pobočky na pobočku, z místa na místo, a díky tomu ušetříte čas při vzájemné komunikaci a zároveň utužíte vztahy.

Pronájem dodávky s řidičem

Abyste na cestách měli dostatek času pro jednání prohlubování obchodních kontaktů, můžete také využít pronájem dodávky s řidičem. Díky tomu, že vozidlo bude řídit profesionální řidič, budete mít dostatek času na odpočinek a přípravu na následující obchodní meeting.

Při půjčení dodávky s řidičem jsou řidiči společensky ustrojeni a kladou důraz na diskrétnost a vhodné vystupování. Pro vzácné návštěvy nebo třeba svatby je to ideální řešení dopravy osob.

Pronájem Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE, půjčení Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE, půjčení dodávky Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE, pronájem minibusu Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE

Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE pronájem

Pronájem Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE poskytuje všem cestujícím maximální komfort i na dlouhých cestách. Dodávka Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE nabízí přepravu pro 7 osob, a to i do zahraničí v rámci celé Evropy, kde je platné kompletní pojištění all risk. Pojistka je s nízkou spoluúčastí, ale lze ji sjednat i na 0% spoluúčast.

Pronájem minibusu Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE s řidičem zajišťuje Půjčovna aut Mercedes Benz Praha, ale pronájem minibusu je vám k dispozici po celé České republice. Vozidlo vám dopravíme kamkoliv nebo můžete navštívit kteroukoliv z našich nově vznikajících poboček po celé ČR.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny