Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Pronájem VW Passat Alltrack

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám k takovému skvělému zážitku může pomoct! Pronájem VW Passat Alltrack Vám zajistí ty nejlepší pocity z jízdy, jaké jste kdy v autě měli. VW Passat Alltrack je totiž auto, do kterého se zamilujete na první pohled. A jakmile usednete za volant, už nikdy nebudete chtít vystoupit!

VW Passat Alltrack

Uvedením nového VW Passat Alltrack na trh se německý Volkswagen velmi vyznamenal. VW Passat Alltrack má atraktivní design a zařadil se do kategorie „vysokých“ kombíků. Ve standardní výbavě má pohon na všechna čtyři kola, což ocení každý, kdo třeba rád jezdí na hory. Automobilka myslela opravdu na vše a tak dala VW Passat Alltrack také pevnou ochranu podvozku. Nemusíte se tak bát, že si třeba škrtnete o podvozek, když zrovna pojedete mimo asfaltové silnice.

VW Passat Alltrack má dieselový motor, automatickou šestistupňovou převodovku, pohon 4×4, a oproti předchozím modelům má vyšší podvozek. Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem VW Passat Alltrack za velice atraktivní cenu. VW Passat Alltrack je u Nejlevnější autopůjčovny Praha dostupný v elegantní černé barvě a s karoserií typu kombi. Rok výroby VW Passat Alltrack je 2017, takže se jedná o zcela nový automobil.

Pronájem VW Passat Alltrack

Nejlevnější autopůjčovna Praha má pro své zákazníky připravený špičkový zákaznický servis. Vybraný automobil Vám přistaví, kam si budete přát a navíc za Vás vyřídí kompletní papírování. Automobil Vám doveze klidně až domů nebo do práce a vůz si zase po skončení pronájmu vyzvedne. Vám tak odpadnou další starosti s dopravou a navíc ušetříte trochu ze svého drahocenného času.

Cena pronájmu VW Passat Alltrack je velice příznivá, ale Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ji prozradí až na dotaz. Nejlevnější autopůjčovna Praha si totiž zakládá na profesionálním a individuálním přístupu ke každému klientovi. Na základě toho Vám Nejlevnější autopůjčovna Praha vždy připraví zajímavou nabídku, kterou přizpůsobí Vašim potřebám.

Individuální přístup

Ať už máte jakékoliv přání nebo požadavky, Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám vždy vyjde vstříc. Cílem je totiž spokojený zákazník, a tak Nejelvnější autopůjčovna Praha pro Vás udělá vždy a vše, co bude v jejích možnostech. Příklade toho je například již zmiňované přistavení vozu na Vaše přání kamkoliv.

Cena za pronájem VW Passat Alltrack obsahuje dálniční známku, balíček pojištění, neomezený počet ujetých kilometrů, přistavení vozu a vyřízení administrativy. Havarijní pojištění kryje náklady z případné dopravní nehody a pojištění odpovědnosti kryje zase náklady z nečekaných a nepříznivých situací. Pojistk ase také vztahuje na území celé Evropy, takže pokud budete chtít vyrazit za hranice, nebude s tím problém.

Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem VW Passat Alltrack nejvýhodněji na trhu a za těch nejlepších podmínek. Neváhejte proto už ani minutu a vyzkoušejte pronájem VW Passat Alltrack od Nejlevnější autopůjčovny Praha. Pronájem automobilu můžete vyzkoušet na libovolně dlouhou dobu, dokonce je Vám k dispozici už pronájem VW Passat Alltrack na hodinu. Délku pronájmu si ale můžete prodloužit na pronájem auta na víkend nebo pronájem auta měsíc. Záleží jen na Vás na jakou příležitost budete potřebovat pronájem VW Passat Alltrack. VW Passat Alltrack je velice oblíbený jako pronájem auta na svatbu nebo jako pronájem auta na dovolenou.

Získejte skvělý zážitek z jízdy s VW Passat Alltrack od Nejlevnější autopůjčovny Praha!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny