Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčení auta pro 6 osob u Půjčovny aut Mercedes Benz

Jedete s přáteli na dovolenou a sháníte půjčení auta pro 6 osob? Půjčovna aut Mercedes Benz vám problém s dopravou vyřeší!

Půjčení auta na dovolenou, půjčení auta pro 6 osob, pronájem auta pro 6 osob, půjčení auta pro 9 osob, půjčení minibusu, půjčení dodávky

Půjčení auta pro 6 osob od Půjčovny aut Mercedes Benz

Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE je nanejvýš ideální vůz pro půjčení auta pro 6 osob. Mercedes Benz nabízí luxusní svezení a úžasný cestovní komfort pro celou posádku. Na dlouhých cestách řidiči jistě ocení množství asistentů, úplně vše v elektrice, nastavení a přizpůsobení každé části vozu pro pohodlí každého pasažéra.

S dodávkou Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE vám cesta bude utíkat úplně sama a možná nakonec budete zklamaní, že už jste tam. Jízda v Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE je zážitek sám o sobě, který ještě navíc umocní výkon 120 KW, sedmistupňová automatická převodovka nebo nastavení podvozku na několik módů.

Výbava Avantgarde je pro ty nejnáročnější klienty a pro všechny, kteří uznávají značku Mercedes Benz a chápou, proč si Půjčovna aut Mercedes Benz vybrala do svého vozového parku právě minibus Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE. Při zapůjčení dodávky Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE pohodlně dopravíte na dovolenou a 7 lidí včetně řidiče, takže pokud hledáte půjčení auta pro 6 osob, pak je pronájem dodávky Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE vynikající volba.

Půjčení dodávky na dovolenou, pronájem dodávky na dovolenou, půjčení auta Mercedes Benz, Autopůjčovna Mercedes Benz, Půjčovna aut Mercedes Benz

Jak probíhá půjčení minibusu Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE?

Říkáte si, že půjčení Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE je pro vás to pravé? Pak nám zašlete nezávaznou poptávku přes formulář, který najdete přímo v detailu vozidla pronájem Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE a my se ozveme ihned, jak zpracujeme vaši poptávku. Ověříme dostupnost vozidla pro vámi zvolený termín a připravíme vám detailní kalkulaci za pronájem minibusu, abyste přesně věděli, jaká je cena za půjčení minibusu.

V momentě, kdy je již vše domluveno a připraveno, zbývá jen převzetí vozidla. Při zapůjčení auta od Půjčovny aut Mercedes Benz máte přistavení auta v rámci Prahy zdarma, pokud o přistavení vozidla budete mít zájem. V opačném případě je vozidlo k převzetí u nás v Praze na pobočce Autopůjčovny Mercedes Benz. Minibus Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE vám při převzetí představíme, abyste si vyzkoušeli všechny funkce, co minibus nabízí.

Cena za půjčení auta pro 6 osob je velice příznivá, nejlepší na trhu! Za půjčení minibusu Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE zaplatíte 3000 Kč/den v případě zapůjčení auta na více než 8 dní včetně. Kauce u zapůjčení Mercedes Benz V 220 CDI AVANTGARDE činí 20 000 Kč, které vám vrátíme zpátky na účet v případě, že vozidlo vracíte nepoškozené nebo znečištěné a v původním stavu. Pokud byste měli obavy a vrácení kauce, tak dnes už na trhu existuje řada pojištění kauce, takže můžete zůstat v klidu za každých okolností.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny