Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčení BMW X6 na víkend

SUV od německé automobilky BMW, se kterým si na Vás na silnici nikdo netroufne! Sbalte si věci, půjčte si auto a vyražte na příjemný víkend. BMW X6 Vás přemístí mimo město, kde si užijete parádní víkendovou dovolenou!

Prostorné a luxusní BMW X6

BMW X6 je prostorné a luxusní SUV, na které může být hrdá německá automobilka BMW. Na německém SUV mohou všichni oči nechat. Na silnici se chová neskutečně dobře a nejen při předjíždění Vám zajistí maximální komfort a bezpečí. To samé platí i v terénu, BMW X6 zdolá různé překážky na cestě, ať už je to potok či rozbahněný kopec. Toto německé SUV je prostě ideálním autem pro dovolenou na horách za jakéhokoliv počasí. Takže ať už jedete na hory v zimě či v létě, BMW X6 Vás tam spolehlivě doveze.

Luxusní cena pronájmu za luxusní auto

Pokud jste se do BMW X6 zamilovali, pak se jistě nemůžete dočkat až budete moci usednout za volant. Naštěstí je tu možnost půjčení BMW X6 u Nejlevnější půjčovny aut Praha, která nabízí pronájem aut levně a za bezkonkurenčních podmínek. Půjčovna aut Praha Vám nabídne půjčení BMW X6 za individuální VIP cenu! Vůz Vám personál Autopůjčovny Praha přistaví kamkoliv po České republice a po skončení pronájmu si ho opět převezme. V ceně půjčení BMW X6 je dálniční známka, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti a navíc můžete ujet kolik kilomterů budete chtít a nebudete muset platit nic navíc.

Půjčení auta na víkend je v současné době velmi oblíbený trend. Nejen, že podniknete víkend s rodinou nebo se svým partnerem či partnerkou, ale také si můžete vyzkoušet jízdu autem, které si třeba normálně nemůžete dovolit. Nejlevnější půjčovna aut Vám tak zprostředkuje zážitek z jízdy v luxusním SUV, takže si splníte svůj sen, a to vše za velmi atraktivní cenu.

Půjčení BMW X6 nejen na víkend

Bezpochyb si společný víkend a výlety v půjčeném SUV jistě užijete, takže si možná budete chtít pobyt a půjčení BMW X6 prodloužit. Při půjčení auta u Nejlevnější půjčovny aut Praha s tím nebudete mít sebemenší problém. Vše vyřídíte snadno telefonicky nebo mailem, a dál už si zas jen užíváte Váš prodloužený víkend. A jestliže se BMW X6 nebudete moci vzdát i po dovolené, můžete si za skvělých podmínek zajistit pronájem BMW X6 i na delší dobu.

Dlouhodobý pronájem Vám zajistí ještě lepší cenu a navíc Vám odpadnou starosti se servisními výdaji nebo výdaji na pojištění, protože to vše je již v ceně paušálu za dlouhodobý pronájem. Tak neváhejte a splňte si své sny s Nejlevnější půjčovnou aut Praha!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny