Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčení BMW X6 na víkend

SUV od německé automobilky BMW, se kterým si na Vás na silnici nikdo netroufne! Sbalte si věci, půjčte si auto a vyražte na příjemný víkend. BMW X6 Vás přemístí mimo město, kde si užijete parádní víkendovou dovolenou!

Prostorné a luxusní BMW X6

BMW X6 je prostorné a luxusní SUV, na které může být hrdá německá automobilka BMW. Na německém SUV mohou všichni oči nechat. Na silnici se chová neskutečně dobře a nejen při předjíždění Vám zajistí maximální komfort a bezpečí. To samé platí i v terénu, BMW X6 zdolá různé překážky na cestě, ať už je to potok či rozbahněný kopec. Toto německé SUV je prostě ideálním autem pro dovolenou na horách za jakéhokoliv počasí. Takže ať už jedete na hory v zimě či v létě, BMW X6 Vás tam spolehlivě doveze.

Luxusní cena pronájmu za luxusní auto

Pokud jste se do BMW X6 zamilovali, pak se jistě nemůžete dočkat až budete moci usednout za volant. Naštěstí je tu možnost půjčení BMW X6 u Nejlevnější půjčovny aut Praha, která nabízí pronájem aut levně a za bezkonkurenčních podmínek. Půjčovna aut Praha Vám nabídne půjčení BMW X6 za individuální VIP cenu! Vůz Vám personál Autopůjčovny Praha přistaví kamkoliv po České republice a po skončení pronájmu si ho opět převezme. V ceně půjčení BMW X6 je dálniční známka, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti a navíc můžete ujet kolik kilomterů budete chtít a nebudete muset platit nic navíc.

Půjčení auta na víkend je v současné době velmi oblíbený trend. Nejen, že podniknete víkend s rodinou nebo se svým partnerem či partnerkou, ale také si můžete vyzkoušet jízdu autem, které si třeba normálně nemůžete dovolit. Nejlevnější půjčovna aut Vám tak zprostředkuje zážitek z jízdy v luxusním SUV, takže si splníte svůj sen, a to vše za velmi atraktivní cenu.

Půjčení BMW X6 nejen na víkend

Bezpochyb si společný víkend a výlety v půjčeném SUV jistě užijete, takže si možná budete chtít pobyt a půjčení BMW X6 prodloužit. Při půjčení auta u Nejlevnější půjčovny aut Praha s tím nebudete mít sebemenší problém. Vše vyřídíte snadno telefonicky nebo mailem, a dál už si zas jen užíváte Váš prodloužený víkend. A jestliže se BMW X6 nebudete moci vzdát i po dovolené, můžete si za skvělých podmínek zajistit pronájem BMW X6 i na delší dobu.

Dlouhodobý pronájem Vám zajistí ještě lepší cenu a navíc Vám odpadnou starosti se servisními výdaji nebo výdaji na pojištění, protože to vše je již v ceně paušálu za dlouhodobý pronájem. Tak neváhejte a splňte si své sny s Nejlevnější půjčovnou aut Praha!

Ostatní články

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

18.09.2017

Potřebujete se přestěhovat a nechce se Vám zbytečně utrácet za stěhováky? Nebo naopak přemýšlíte nad tím, že byste začali pomáhat lidem se stěhováním profesně? Existuje velice jednoduchá odpověď na obě otázky. Půjčení dodávky na stěhování levně!

25.09.2017

Myslíte si, že je zhola nemožné sehnat pronájem auta levně? Je to jednodušší, než si myslíte! Autopůjčovna Praha patří k nejlevnějším autopůjčovnám v republice a půjčí Vám auto na různě dlouhou dobu a za VIP ceny!

28.09.2017

Čeká Vás důležitá příležitost, na které Vám záleží, a proto chcete aby bylo všechno perfektní? Autopůjčovna Praha Vám nabídne pronájem auta pro každou příležitost a Vy tak budete na té důležité akci vypadat krásně, elegantně a především reprezentativně.

05.10.2017

V Autopůjčovně Praha se teď dějí velké věci, a to především kvůli Vám, zákazníkům Autopůjčovny Praha! Autopůjčovna Praha se totiž rozrůstá každým dnem a tak pro Vás chystá spoustu novinek!

12.10.2017

Jste fanouškem automobilové značky Škoda a rádi se svezete v nové luxusní Škodovce? Pak byste se rozhodně měli podívat na nabídku pronájmu aut Škoda od Půjčovny aut Škoda Praha, protože to určitě stojí za to!

19.10.2017

Představte si svět, ve kterém si můžete velice snadno a levně půjčit auto svých snů, a bude Vás to stát minutu času a minimum starostí. Kvůli tomu ale nemusíte snít, protože přesně taková je Nejlevnější autopůjčovna PRAHA!

1 2 3 4 5 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny