Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna aut Praha

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

Chcete si pronajmout auto pro osobní účely, ať již pronájem auta na svatbu nebo pronájem kabrioletu pro romantickou vyjížďku s partnerkou?

Půjčovna aut Praha nabízí krátkodobý pronájem vozů, stejně jako dlouhodobý pronájem aut. Nabízíme k pronájmu auta nejrůznějších typů a značek, od pronájmu osobních aut, pronájmu luxusních aut , stejně jako pronájem dodávek Praha.

Pronájem aut Praha

V naší Půjčovně aut Praha si můžete vybrat z nejrůznějších typů běžných i luxusních vozů k pronájmu. Chcete si vyjet s přáteli a vyzkoušet si svižnou jízdu sportovním autem? Pak vyzkoušejte pronájem Audi.

Rádi byste udělali dojem na významného obchodního partnera? Pak můžete vyzkoušet pronájem Mercedes Benz. Rádi byste vzali svou partnerku na romantický víkend a překvapit ji jízdou v krásném autě? Pak si můžete vybrat pronájem kabrioletu Praha.

Pronájem auta na svatbu

Uvažujete o tom, že byste si pro svůj velký den pronajali auto? Ráda byste jako nevěsta přijela na svatební obřad díky pronájmu auta na svatbu? Není nic snazšího, než kvůli pronájmu limuzíny na svatbu využít služeb Půjčovny aut Praha a získat tak nejvýhodnější pronájem auta?

Nechejte si připravit individuální cenovou nabídku pronájmu limuzíny na svatbu – všem našim klientům vycházíme vždy vstříc v jejich požadavcích, a proto Vám rádi připravíme nezávaznou individuální cenovou nabídku pronájmu auta na svatbu.

Pronájem limuzíny na rozlučku se svobodou Jste svědek a zařizujete pro ženicha jeho rozlučku se svobodou? Co ji zpestřit a udělat nezapomenutelnou díky pronájmu limuzíny na rozlučku se svobodou u Půjčovny aut Praha? Není nic jednoduššího, než si nechat připravit individuální cenovou nabídku pronájmu limuzíny na rozlučku se svobodou – přistavení auta je samozřejmostí na Vámi zvolené místo, stejně jako jeho odvoz po skončení doby pronájmu auta.

Cena pronájem auta Praha

Zajímají Vás ceny pronájmu auta Praha od té nejvýhodnější autopůjčovny Praha? Ceny pronájmu vozů najdete na těchto webových stránkách, ovšem protože našim klientům vždy v jejich požadavcích vycházíme vstříc, rádi Vám připravíme individuální a nezávaznou cenovou nabídku pronájmu auta Praha.

V ceně pronájmu vozu u Půjčovny aut Praha je samozřejmostí libovolný počet ujetých kilometrů, dálniční známka pro Českou republiku, havarijní pojištění i pojištění odpovědnosti.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny