Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna dodávek Praha

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

Krátkodobý pronájem dodávky Praha

Jestliže potřebujete pronájem dodávky Praha například na několik hodin, několik dní – třeba pronájem dodávky na den, pak je pro Vás vhodný krátkodobý pronájem dodávky. Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí pronájem dodávek za ty nejvýhodnější ceny, a to s mnoha bonusy v ceně pronájmu.

Mezi klienty naší půjčovny dodávek Praha patří jak fyzické osoby, které využívají pronájem dodávky pro osobní účely, jako například pronájem dodávky pro stěhování, ale také malí podnikatelé a živnostníci, stejně jako střední a velké společnosti, které ovšem častěji využívají dlouhodobý pronájem dodávek.

Dlouhodobý pronájem dodávek Praha

Nestačí Vám krátkodobý pronájem dodávky, protože potřebujete dodávku na delší dobu? Při době pronájmu delší než jeden měsíc nabízíme dlouhodobý pronájem dodávky, a to nejčastěji formou financování operativním leasingem.

Při dlouhodobém pronájmu dodávky Praha u Nejlevnější půjčovny dodávek Vám odpadne veškerá starost i údržbu a servis dodávky, stejně jako o pojištění auta nebo koupě dálniční známky. To vše je při půjčení dodávky u Nejlevnější autopůjčovny Praha zcela zdarma!

Půjčení dodávky cena

Zajímají Vás ceny půjčení dodávky Praha? Pak jste správně u Nejlevnější půjčovny dodávek Praha, protože ta nabízí výhodný pronájem dodávek, a to jak na krátkou dobu, tak i dlouhodobý pronájem dodávek.

V ceně půjčení dodávky Praha je nejen libovolný počet ujetých kilometrů, ale samozřejmostí je také dálniční známka zdarma, havarijní pojištění pro celou Evropu, nebo také pojištění odpovědnosti. To jistě oceníte při pronájmu dodávky pro firmu, kdy budete Vy či Vaši zaměstnanci řídit zcela bez starostí!

Výhody půjčovny dodávek Praha

Mezi výhody pronájmu dodávky u Nejlevnější autopůjčovny Praha získáte mnoho výhod. Samozřejmostí je libovolný počet ujetých kilometrů, dálniční známka, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti.

Při dlouhodobém pronájmu dodávky zajišťujeme veškerý servis a údržbu vozidla, která je pro Vás také zcela zdarma. Naši klienti na nás také oceňují profesionální servis a proklientský přístup, protože se jim vždy snažíme v jejich požadavcích ohledně půjčení dodávky Praha vyjít maximálně vstříc.

Rádi byste si půjčili dodávku na libovolně dlouhou dobu? Nechejte si připravit individuální nezávaznou cenovou nabídku pronájmu dodávky Praha!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

31.08.2017

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny