Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna kabrioletů Praha

Ač máme sice leden, Půjčovna kabrioletů Praha už se připravuje na nástup jara, se kterým přichází počasí jako malované na projížďku v kabrioletu! Půjčovna kabrioletů Praha přes zimu nezahálí a do svého vozového parku nakupuje nový přímo mistrovský kousek. Těšte se až budete moci usednout v novém kabrioletu Půjčovny kabrioletů Praha!

Půjčovna kabrioletů Praha svůj vozový park vybavila kabriolety, které rozhodně nepatří mezi obyčejné kabriolety, které můžete běžně potkat na silnicích. S kabriolety od nás se za Vámi ohlédne úplně každý, protože naše vozy jsou dokonalé, hravé, silné a luxusní!

Kabriolet Ford Mustang cabrio jsme Vám již v minulém roce představovali, takže jistě znáte tuto americkou legendu bez střechy, která Vás usadí do sedačky po prvním sešlápnutí plynu a získá si Vaše největší sympatie hned po nastartování. Brblání motoru pod kapotou ve spojení se zuřivou silou Fordu Mustang Vám předvede, jak se to v Americe dělá a věřte, že z toho budete celí pryč stejně jako my!

Ford Mustang Cabrio, pronájem Ford Mustang, pronájem Mustang, pronájem kabrioletu Ford Mustang, Půjčovna kabrioletů Praha

Ford Mustang Cabrio, pronájem Ford Mustang, pronájem Mustang, pronájem kabrioletu Ford Mustang, Půjčovna kabrioletů Praha

Pronájem Ford Mustang cabrio od Půjčovny kabrioletů Praha můžete mít aktuálně k dispozici pouze na dotaz. Projížďky v kabrioletu v lednu v Čechách se moc nenosí, a tak raději věnujeme zimní období servisním kontrolám a dopřáváme našim vozům takové malé lázně. V případě, že však sháníte pronájem kabrioletu na natáčení nebo přímo pronájem Ford Mustang cabrio do reklamy, obraťte se na nás. Vyjdeme Vám vstříc a kabriolet povoláme do služby.

Novinkou ve vozovém parku Půjčovny kabrioletů Praha a onen mistrovský kousek je MINI Cabrio Roadster S! Stylový malý kabriolet, se kterým si za volantem i na sedadle spolujezdce užijete moc legrace. MINI Cabrio Roadster S ale zas tak malý není, a rozhodně to není žádné autíčko pro dámičky!

MINI Cabrio Roadster S, pronájem MINI kabriolet, pronájem MINI Roadster, pronájem kabriolet, pronájem Roadster

MINI Cabrio Roadster S, pronájem MINI kabriolet, pronájem MINI Roadster, pronájem kabriolet, pronájem Roadster

Pronájem kabrioletu MINI Roadster S je pro pořádné chlapy! Pronájem Roadsteru nabízí Půjčovna kabrioletů Praha v té nejvyšší výbavě a s motorem o výkonu 155 KW, což je největší výkon nabízený pro MINI Cabrio Roadster S! Jízdu v MINI Cabrio Roadster S od Půjčovny kabrioletů Praha můžete také darovat jako zážitkovou jízdu! Půjčovna kabrioletů Praha Vám připraví dárkový voucher na jízdu v MINI Cabrio Roadster S, na kartičku napíše jméno obdarovaného a Vy tak můžete darovat skvělý zážitek!

Půjčovna kabrioletů Praha je tu pro Vaše potěšení z jízdy v kabrioletu a ráda Vám zajistí ten nejvýhodnější a nejlevnější pronájem kabrioletu Praha!/--code

\--

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny