Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Slavíme! Již 100 z vás si půjčilo Ford Mustang!

Velice nás těší, že půjčení amerického Fordu mustang dosáhlo v roce 2018 již 100 půjčení! 100 z vás již zažilo, jaké to je mít pod sebou přes 300 koní a co těchto 300 amerických koní dovede. Pokud také patříte mezi lidi, kterým se při zvuku amerického motoru podlamují kolena, pak byste se rozhodně měli stít jedním z další stovky klientů!

Půjčení Ford Mustang, pronájem Ford Mustang, Mustang Praha, zážitkové jízdy Mustang Praha

Půjčovna Mustang Praha

Půjčovna Mustang Praha v těchto dnech oslavuje vaši věrnost a zájem o americká auta, především Ford Mustang, který je asi nejznámějším americkým autem u nás a je považován za americkou legendu!

Pokud vám zrovna Ford Mustang nestojí doma v garáži a vy při zvuku amerických motorů stoupne tep na max, pak byste měli určitě zvážit nabídku na půjčení Ford Mustang!

Zapůjčení Ford Mustang je vám u Půjčovny Mustang Praha k dispozici již od jedné hodiny až po délku půjčení, která vám bude vyhovovat. Vždy vám pronájme Ford Mustang přizpůsobíme, jak vy si budete přát. Nejvíc jste si oblíbili půjčení Ford Mustang na víkend, kdy si jízdu užijete nejvíce!

Půjčovna Ford Mustang, Půjčovna Mustang, Autopůjčovna Ford Mustang, Autopůjčovna Mustang, půjčení Mustang Praha

Dovoz Mustang USA

Nestačí vám půjčení Ford Mustang na víkend? Chtěli byste mít svých 300 koní ve vlastní garáži? Dovezeme vám váš vlastní Ford Mustang! Provádíme dovoz amerických aut z USA na zakázku, takže si můžete objednat dovoz Ameriky na přání!

Objednejte si Ford Mustang přesně takový, jaký jste si vysnili. U nás si můžete specifikovat barvy interiéru i exteriéru auta, a to i takové detaily jako je například prošití sedaček nebo barvy brzdičů kol. Záleží jen na vás a vaší fantazii.

Dokážeme dovézt každé auto z USA a v České republice zajistit homologaci a postavit auto na značky. Vy tak nebudete mít s ničím problém a veškerá rizika za dovoz auta z Ameriky přebíráme my!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny