Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Svatební speciál - půjčení auta na svatbu

Jarní sluníčko, příjemné teploty a spousta kvetoucí zeleně kolem s sebou přináší i touhu po sbližování a chuť trávit čas s našimi blízkými. Možná proto je jaro tak lákavé pro pořádání svateb, a to především těch uskutečňovaných venku, kde nevěsta v bílém ještě více září v kontrastu s přírodou. Pro velkolepé svatby se patří, aby i automobilový průvod, který je zajisté velkou a neméně důležitou součástí svatby, byl ve stejném majestátním duchu.

Pronájem auta na svatbu, půjčení auta na svatbu, půjčení auta na rozlučku se svobodou, pronájem limuzíny na svatbu, půjčení limuzíny na svatbu

Půjčení auta na svatbu

Zapůjčení auta na svatbu je dnes již nedílnou součástí svatebních příprav. Ne každý má tu možnost vlastnit limuzínu, ve které by příjezd nevěsty ještě více dodal na výjimečnosti celého dne. Půjčení limuzíny na svatbu nebo zapůjčení luxusního auta na svatbu je tak tou nejlepší možnou variantou, jak vše ještě více podtrhnout.

Půjčené auto z autopůjčovny využijete nejen na přivezení nevěsty k oltáři, ale také můžete den před tím udělat rozlučku se svobodou a s přáteli to rozjet ve větším stylu. Náklady na pronájem auta na svatbu tak efektivně využijete, a určitě vás nebude mrzet, že jste investovali do půjčení luxusního auta na party a na svatební dny.

Půjčení auta s řidičem

Nejlevnější autopůjčovna Praha vám usnadní přípravy na váš svatební den, jak nejvíce bude moci, takže nebudete muset myslet na nic jiného, než na to nejdůležitější, a tím je štěstí, které vás potkalo. Půjčení auta od Nejlevnější autopůjčovny Praha je možné také s řidičem, který dodá na důstojnosti celé události.

Řidič limuzíny může řídit na rozlučce se svobodou, abyste se mohli plně věnovat loučení. Řidič také přiveze nevěstu k oltáři, odveze sezdaný manželský pár na hostinu, není-li na jednom místě jako obřad, a poté večer rozváží hosty do jejich domovů. Přípitek s limonádou se na svatbě nehodí, a tak je velice užitečné mít někoho, kdo se postará o rozvoz hostů.

Pronájem auta s řidičem, půjčení auta s řidičem, půjčená auta se svatební dekorací, půjčení auta na svatbu svatební dekorace na auto

Půjčení auta se svatební dekorací

Opět vám ušetříme o jednu starost navíc a vozidlo, které si vyberete pro váš svatební den, opatříme svatební dekorací. Květiny jsou nedílnou součástí svatby, a tak po dohodě sladíme barvy květin na autě s barvou šatů nebo barevným tématem hostiny.

Vozidlo, které byste si chtěli pronajmout na svatbu, a na které by přišla svatební dekorace si vyberete na našich webových stránkách ve vozovém parku, kde se můžete dobře porozhlédnout a vybrat si to auto, které bude podle vašeho vkusu nejvíce pasovat do vaší představy o svatebním dni. O půjčení aut na svatbu vám napíšeme více v příštím svatebním speciálu příští týden.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny