Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Testovací jízdy, pronájem auta na hodinu

Láká Vás usednout za volant BMW X6? Nebo jste se zamilovali do Audi A7 3.0Tdi, ale Váš rozpočet jaksi nestačí? Nejlevnější autopůjčovna pro Vás má řešení, se kterým bude souhlasit i Vaše peněženka!

Jednoduše si půjčte Váš vysněný automobil a zažijte skvělý pocit z jízdy. Nejlevnější autopůjčovna nabízí pronájem aut, luxusních, sportovních i elegantních, a ze velmi atraktivní ceny.

Nejlevnější autopůjčovna umožňuje i pronájem aut na hodinu, takže projížďku můžete pojmout jako testovací jízdu nového modelu Audi, BMW, Mercedes Benz, Škoda nebo Ford, a navíc za skvělou cenu.

Pronájem auta na hodinu

S Nejlevnější autopůjčovnou si může pronájem auta dovolit úplně každý s jakýmkoliv příjmem, protože Nejlevnější autopůjčovna nabízí promnájem aut už od jedné hodiny. Pronájem auta na hodinu Vám umožní zařídit si rychle potřebné věci příjemným způsobem nebo tu hodinu můžete využít jako testovací jízdu Vaší oblíbené značky aut.

Nejoblíbenější značky aut na pronájem aut na hodinu jsou právě nejnovější modely BMW a Škoda. Zákazníci Nejlevnější autopůjčovny využívají právě těchto modelů na testovací jízdy BMW a testovací jízdy Škoda. Za jednu hodinu za volantem aut svých oblíbených značek zjistí vše, co o autě potřebují vědět, a navíc získají zážitek z jízdy.

Pronájem auta na hodinu je jedinečnou příležitostí také pro ty, co uvažují nad koupí nového auta, ale stále se nemohou rozhodnout. Pronájem auta na hodinu u Nejlevnější autopůjčovny obvykle poskytne všechna důležitá pro a proti, takže zákazníci si poté odnáší skvělý pocit nejen z jízdy, ale také z ujasněného rozhodnutí.

Špičkové služby pro zákazníky

Nejlevnější autopůjčovna mimo jiné nabízí také skvělý servis pro zákazníky. Jako zákazník Nejlevnější autopůjčovny se vždy budete cítit jako v bavlnce, protože zaměstnanci Nejlevnější autopůjčovny pro Vás udělají vše, co Vám na očích uvidí. Můžete přijít i s nestandardním přáním a buďte si jisti, že Vám Nejlevnější autopůjčovna vždy vyjde vstříc.

Profesionalita a individuální přístup jsou u Nejlevnější autopůjčovny na prvním místě při jednání se zákazníky, takže ať už máte jakékoliv požadavky, Nejlevnější autopůjčovna se Vám přizpůsobí. Podmínky pronájmu aut se vždy nastaví podle Vašich potřeb tak, abyste měli příjemný zážitek jak z projížďky autem , tak z jednání se zaměstnanci.

Za léta působení na trhu si Nejlevnější autopůjčovna vybudovala vysokou pozici mezi autopůjčovnami po celé České republice a nabrala tolik cenných zkušeností, které jí pomohly připravit pro Vás ty nejlepší služby. Zákazníci Nejlevnější autopůjčovny jsou tak vždy spokojení a právě díky nim se Nejlevnější autopůjčovna vypracovala na jednu z největších autopůjčoven v ČR.

Pronájem luxusních i sportovních aut

Ve vozovém parku Nejlevnější autopůjčovny najdete ta nejkrásnější auta v republice. Za zmínku stojí především luxusní Audi A7 3.0Tdi, sportovní BMW 320D, nadčasové BMW M4, terénní VW Passat Alltrack a Škoda Kodiaq, elegantní Mercedes Benz E350D nebo moderní Ford Mustang. Nabídku vozů doplňují také dodávky, kabriolety, ale i obyčejná auta na běžné ježdění.

U Nejlevnější autopůjčovny si své vyvolené auto k pronájmu vybere úplně každý. Vámi vybrané auto si navíc můžete nechat přistavit, kam budete chtít a po skončení pronájmu auto nechat zase odvézt. Je to jedna ze velmi komfortních služeb pro zákazníky, která Vám ušetří spoustu času.

V ceně pronájmu auta je dálniční známka pro Českou republiku, neomezený počet najetých kilometrů, havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti, které platí po celé Evropě. Prostě kompletní výbava, díky které můžete jezdit bez obav, že se přihodí něco nečekaného. Jezdit můžete kdekoliv Vás napadne, a to i za hranice České republiky.

Nejlevnější autopůjčovna je prostě nejlepší půjčovna aut z celé České republiky!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny