Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Už víte, čím letos pojedete na dovolenou?

Celý rok se těšíme na letní dovolenou, a když už je konečně tu, ani se nestačíme podívat doleva doprava a dovolená je fuč. My vám ale přinášíme tip, jak si tu dovolenou pořádně okořenit a vytěžit z ní maximum zábavy!

Půjčení auta na dovolenou, pronájem auta na dovolenou, půjčení auta na cestu do zahraničí, půjčení auta k moři, pronájem dodávky na dovolenou, půjčení mikrobusu, půjčení dodávky na dovolenou, půjčení dodávky do zahraničí

31 možností, jak si okořenit dovolenou

Mini Coopery do města, Škodovky Karoq a Kodiaq na chatu, kabriolety na projížďku ve dvou, limuzíny Mercedes Benz na stylovou luxusní dovolenou, SUV na crossovery pro ty, kteří mají rádi přehled na silnici, a v neposlední řadě je tu FORD MUSTANG COUPE pro milovníky amerických aut!

Celý vozový park, kompletní nabídka Nejlevnější autopůjčovny Praha činí 31 vozidel, které jsou už téměř nastartované a připravené vyrazit s vámi na letní dobrodružství s rodinou, s partnerem či partnerkou nebo partou přátel.

Dovolenou s přáteli si bezvadně užijete, když vyrazíte společně díky půjčení MERCEDES BENZ V 220 CDI AVANTGARDE . Půjčení dodávky na dovolenou, a ještě navíc v takovém stylu, dodá vaší dovolené pořádný náboj! Především mužská část posádky bude jistě nadšená z takového plánu!

Půjčovna aut Praha, Půjčovna aut Brno, Půjčovna aut Ostrava, Půjčovna aut letiště Praha, Půjčovna aut Hlavní nádraží Praha

Kam můžete vyrazit na dovolenou autem z Autopůjčovny Praha? Kam vás silnice povedou!

Při půjčení auta na dovolenou nejste omezeni ani počtem najetých kilometrů, ani hranicemi České republiky a v případě zapůjčení dodávky ani prostorem uvnitř vozu. Jestliže byste přeci jen potřebovali další prostor pro nadměrná zavazadla, je u nás možnost půjčení střešního boxu (rakev na střechu auta) nebo třeba držák na kola.

S půjčenou dodávkou nebo autem od Nejlevnější autopůjčovny Praha můžete bez problému vyjet i za hranice, takže pokud plánujete s přáteli cestu k moři, pak pronájem dodávky na cestu k moři bude určitě výborný nápad, který vaší dovolené dodá nový rozměr.

Všechna auta Autopůjčovny Praha mají v ceně pronájmu započítané kompletní havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a k tomu máte asistenční služby zdarma. Jestliže máte již naplánovanou dovolenou, rezervujte si pronájem dodávky na dovolenou zavčasu! Aby váš plán neztroskotal na takovém detailu, jako pozdní rezervace auta na dovolenou.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny