Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Už víte co budete dělat o víkend? Půjčovna Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line

Půjčit si super luxusní auto na víkend, to je trend dnešní doby. Ve čtvrtek si rezervujete pronájem auta a už v pátek práci máte vůz připravený před budovou. Víkendová dobrodružství tak můžou začít! A jaké vozidlo byste si pro takovou příležitost měli vybrat? Máme jeden tip na žhavou novinku ve vozovém parku Autopůjčovny Praha!

Půjčení Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line na víkend, Autopůjčovna Volkswagen Praha, Půjčovna VW Praha

Půjčení Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line na víkend

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je luxusní vůz, který se dokonale hodí na víkend ve dvou, případně dámskou či pánskou jízdu! Pokud s partnerkou či partnerem třeba něco slavíte nebo chcete překvapit a zažít skvělý víkend, tak Volkswagen Arteon může být tím pravým kořením pro romantickou atmosféru. V případě, že plánujete pánskou jízdu, tak půjčení Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line bude ta nejlepší chlapská zábava!

Cena půjčení Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line na víkend není nijak závratná, naopak je prakticky zanedbatelná ve srovnání s tím, jaké zážitky budete z celého víkendu mít. Půjčit si Volkswagen Arteon můžete také pro firemní účely, například pro PR firmy a k mnoha dalším příležitostem.

Pronájem Volkswagen Arteon na víkend, pronájem VW Praha, pronájem Volkswagen Praha, pronájme Volkswagen Brno

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je skutečná šelma, jejíž ladné křivky a dynamické chování na silnici se vám nepřestane líbit. Jeho design je naprosté umělecké dílo, na kterém si automobilka Volkswagen dala opravdu záležet, dali do toho všechno a výsledek je unikátní!

Pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line vám dovolí projet celou Evropou, kde vás bude jistit kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a možností připojištění na 0 %. Naše krásné operátorky na telefonu vám budou k dispozici kdykoliv budete něco potřebovat a v případě potřeby vám zajistí i asistenční službu.

Pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line, Půjčovna aut Volkswagen Praha, Půjčovna aut VW Praha

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line, pronájem firemního vozu

Luxusní vůz pro manažera nebo ředitele firmy je základní předpoklad, abyste jako firma působili sebejistě a úspěšně. Proto sháníte-li pronájem luxusního firemního auta, tak Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line bude na prvním místě v žebříčku manažerských aut. Reprezentativnější vůz byste asi jen těžko hledali.

Pro dlouhodobý pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line do firmy, ale i pro soukromé účely, nás neváhejte kontaktovat s vašimi požadavky. Rádi vám připravíme individuální nabídku na míru. Pouze Vy si určíte kolik chcete měsíčně platit a na základě toho vám nabídneme dlouhodobý pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 5 6
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny