Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

V parádním SUV do hor!

Zima je tu!!! Konečně jsme se dočkali a paní zima dorazila! Milovníci zimních sportů se radují a už se vidí na sjezdovce na lyžích, ve snowparku na snowboardech nebo na běžkách po všech krásách našich hor. Užijte si zimní radovánky pohodlně a vyrazte na hory v zapůjčeném SUV od Nejlevnější Autopůjčovny!

Pronájem auta na hory

Pronájem auta na hory je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí, kterou praktikují obzvláště rodiny s dětmi nebo party přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou a to včetně cesty. Dovolená začíná už na cestě do hor a tak si samotné cestování zpříjemněte, jak to jen jde!

Škoda Kodiaq, pronájem SUV, pronájem auta na hory, zapůjčení auta na hory, pronájem dodávky na dovolenou

Nejlevnější Autopůjčovna nabízí pronájem SUV nebo pronájem dodávky, jakožto ideální pronájem auta na hory. Do SUV nebo dodávky se pohodlně vejdete s celou rodinou, s přáteli nebo i s další početnou rodinou. Nejlevnější Autopůjčovna Vám zapůjčí auto, které bude pohodlné pro všechny pasažéry, poskytne Vám maximální bezpečí a navíc bude mít potřebné vybavení, které je na horách nepostradatelné.

Vybavení na hory

Nejlevnější Autopůjčovna Vám zajistí pronájem auta na hory včetně potřebného vybavení jako je střešní box, držák na lyže nebo sněžné řetězy. Takové vybavení se Vám bude velice hodit a bez sněžných řetězů se v některých oblastech zkrátka neobejdete. Obzvláště pokud se chystáte na hory do zahraničí, kde sněhové vánice nejsou ničím neobvyklým, budete za sněhové řetězy rádi.

Pronájem auta na hory včetně vybavení Vám Nejlevnější Autopůjčovna poskytne nejen v Praze, kde má svojí centrální pobočku, ale také ve všech větších městech České republiky. Jednoduše si vybrané auto rezervujete online my Vám vybraný vůz přistavíme až k Vám domů. Ulehčíme Vám tak přípravy na dovolenou na horách i zbytečné cestování k nám na pobočku Praha.

Nejlevnější autopůjčovna Praha, levný pronájem aut

Cena za pronájem auta

V ceně pronájmu auta od Nejlevnější Autopůjčovny najdete pronájem vozu s kompletními asistenčními službami, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, dálniční známku pro Českou republiku a spoustu dalších doplňkových služeb, které by se Vám mohly hodit a které Vám pronájem vozu usnadní.

Nejlevnější Autopůjčovna Praha a její personál vyjde vstříc všem Vašim požadavkům, ať jsou jakkoli náročné nebo speciální. Co bude v našich možnostech splníme do posledního puntíku. Kontaktujte nás v případě jakýchkoliv dotazů, rádi Vám je zodpovíme.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny