Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Vánoční dárek pro muže

Vánoce se nemilosrdně blíží a tak už každý začíná pomalu přemýšlet o tom, jaký dárek by byl originální a hlavně ten pravý pro naše blízké. Pro někoho je vybírání vánočních dárků stres a pro jiné zase radost, ale ať už patříte do kterékoliv skupiny, máme pro Vás vynikající tip na originální vánoční dárek.

Vánoční dárek pro muže

Nejlevnější autopůjčovna Praha pro Vás připravila originální vánoční dárek pro opravdové chlapy! Nejeden automobilový nadšenec už takový dárek dostal a jeho nadšení bylo obrovské. Každý muž, chlap či kluk takový dárek přijme doslova s dětským nadšením, protože ať už je pánům kolik chce, každý v sobě má toho malého kluka, který prostě rád autíčka.

Dárek je vhodný ke každé příležitosti, jako jsou narozeniny a svátky, výročí, vánoční dárky, dary jako poděkování, dárky pro muže nebo třeba svatební dary. Protože nedarujete pouze nějakou věc, ale především skutečně vzrušující zážitek, který si obdarovaný či obdarovaní budou do smrti pamatovat.

Originální dárek

Autopůjčovna Praha pro Vás připravila dárkový voucher na jízdu autem od Nejlevnější autopůjčovny Praha. Dárkový voucher Vám vystavíme na jakékoliv auto z naší nabídky. Na dárkový voucher lze napsat věnování a na jak dlouho Vámi vybrané auto bude mít obdarovaný k dispozici.

Mezi nejoblíbenější auta pro zážitkové jízdy patří Ford Mustang coupe. Tato americká legenda uchvátí každého chlapa, protože když nastartujete Ford Mustang a pod kapotou Vám zařve 330 koní, vylítne Vám adrenalin na nadpozemské hodnoty.

Dárkový voucher na jízdu ve Ford Mustang coupe, originální dárky pro muže, originální vánoční dárek, dárkový voucher na jízdu autem od Nejlevnější autopůjčovny Praha

Dárkový voucher na jízdu ve Ford Mustang coupe, originální dárky pro muže, originální vánoční dárek, dárkový voucher na jízdu autem od Nejlevnější autopůjčovny Praha

Na rozdíl od běžných zážitkových jízd, dárkový voucher od Nejlevnější autopůjčovny Praha umožňuje, že obdarovaný má auto plně k dispozici, takže jej může sám řídit a jet, kam je mu libo. Jízdu autem si tak užije naplno a každý ujetý kilometr si bude vychutnávat.

Dárkový voucher na jízdu autem

Jak si vlastně objednat dárkový voucher? Jednoduše nás kontaktujte telefonicky, emailem nebo přes náš web. Sdělte nám o jaké auto byste měli zájem, na jak dlouhou dobu a jaké věnování byste rádi dali na voucher. Můžeme Vám nabídnout jak papírovou , tak elektronickou podobu dárkového voucheru, nebo klidně oba.

Často se stává, že sháníme dárky na poslední chvíli, a pro tuto příležitost se právě hodí voucher v elektronické podobě, který lze poslat obdarovanému mailem. Takový dárek je prakticky ihned. Pokud ale tolik nespěcháte, rádi Vám připravíme voucher v originálním dárkovém balení.

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny