Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Vozový park Půjčovny aut BMW Praha

Dostali jste zálusk na adrenalinový zážitek? Půjčovna aut BMW Vám může jeden takový doporučit a dokonce i zprostředkovat. Jízda ve vozech BMW je totiž zážitek, na který se jen tak nezapomíná, protože až na Vás zařve motor z BMW M4, budete mít co dělat, abyste to ustáli!

Autopůjčovna BMW PRAHA

Dáváte přednost klasice nebo máte raději dobrodružství? Autopůjčovna BMW PRAHA nabízí kousek od každého, protože nabízí pronájem modelů BMW z let 2012 a 2014. Přesně z těchto let pochází ty nejlepší pecky od BMW, modely jako jsou BMW 730XD a BMW 320D. Rychlostí a komfortem se však mohou rovnat svým mladším konkurentům.

Limuzína BMW 730XD má třílitrový dieselový motor, jehož zvuk Vám bude připadat jako rajská hudba, a i když ho trochu přišlápnete, spolyká maximálně 9l/100km, a to je naprosto vynikající spotřeba. Byl vyroben v roce 2014, je v černé slušivé barvě a má top výbavu.

O trochu starší sourozenec, za to ale mrštnější a sportovnější, je model BMW 320D. Při rychlejší jízdě si vezme maximálně 8l/100km, což je na svižné BMW luxus. BMW 320D má dieselový motor, je v charakteristické stříbrné metalíze a má automatickou převodovku, která ale výkonu vůbec nepřekáží. Autopůjčovna BMW nabízí pronájem BMW 320D za neuvěřitelných 1200 Kč na den, doba půjčení musí ale delší než jeden měsíc. Pokud byste si chtěli auto půjčit jen jeden den a trochu si zařádit, i tak nezaplatíte moc, pouhých 2000 Kč/den.

Autopůjčovna BMW Praha

Půjčovna aut BMW nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut BMW za bezkonkurenční ceny, k dispozici máte všechny známé a oblíbené modely BMW, na které se můžete zde ve vozovém parku Půjčovny aut BMW PRAHA!

Nejpopulárnějším bavorákem je bez diskuzí BMW M4, ve kterém je jízda naprosto nepopsatelná, protože se Vám budou střídat dva pocity. Buď budete mít pocit, že létáte, anebo naopak že trháte asfalt. Pociťte to na vlastní kůži díky pronájmu BMW M4 od Autopůjčovny BMW Praha.

Pronájem BMW M4, Půjčovna aut BMW PRAHA, Nejlevnější autopůjčovna Praha

Pronájem BMW M4, Půjčovna aut BMW PRAHA, Nejlevnější autopůjčovna Praha

BMW X6 se však nenechá zahanbit, protože v tak rychlém SUV jste ještě nejeli. Za volantem X šestky si budete připadat jakoby Vám patřila celá silnice a při sešlápnutí plynového pedálu vystřelíte kupředu. Jestliže patříte tak trochu k rebelům, kteří si na silnici rádi zaskotačí, pak pronájem BMW X6 je nejspolehlivější způsob, jak si užít trochu srandy a Půjčovna aut BMW PRAHA je tu pro Vás, aby Vám dopřála se trochu pobavit.

Jednou větou Půjčovna aut BMW PRAHA je skutečným specialistou na pronájem BMW, a to platí na celém území České republiky! Navštivte web Autopůjčovny BMW Praha a rezervujte si svůj adrenalinový zážitek v Půjčovně aut BMW PRAHA!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny