Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Vozový park Půjčovny aut BMW Praha

Dostali jste zálusk na adrenalinový zážitek? Půjčovna aut BMW Vám může jeden takový doporučit a dokonce i zprostředkovat. Jízda ve vozech BMW je totiž zážitek, na který se jen tak nezapomíná, protože až na Vás zařve motor z BMW M4, budete mít co dělat, abyste to ustáli!

Autopůjčovna BMW PRAHA

Dáváte přednost klasice nebo máte raději dobrodružství? Autopůjčovna BMW PRAHA nabízí kousek od každého, protože nabízí pronájem modelů BMW z let 2012 a 2014. Přesně z těchto let pochází ty nejlepší pecky od BMW, modely jako jsou BMW 730XD a BMW 320D. Rychlostí a komfortem se však mohou rovnat svým mladším konkurentům.

Limuzína BMW 730XD má třílitrový dieselový motor, jehož zvuk Vám bude připadat jako rajská hudba, a i když ho trochu přišlápnete, spolyká maximálně 9l/100km, a to je naprosto vynikající spotřeba. Byl vyroben v roce 2014, je v černé slušivé barvě a má top výbavu.

O trochu starší sourozenec, za to ale mrštnější a sportovnější, je model BMW 320D. Při rychlejší jízdě si vezme maximálně 8l/100km, což je na svižné BMW luxus. BMW 320D má dieselový motor, je v charakteristické stříbrné metalíze a má automatickou převodovku, která ale výkonu vůbec nepřekáží. Autopůjčovna BMW nabízí pronájem BMW 320D za neuvěřitelných 1200 Kč na den, doba půjčení musí ale delší než jeden měsíc. Pokud byste si chtěli auto půjčit jen jeden den a trochu si zařádit, i tak nezaplatíte moc, pouhých 2000 Kč/den.

Autopůjčovna BMW Praha

Půjčovna aut BMW nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut BMW za bezkonkurenční ceny, k dispozici máte všechny známé a oblíbené modely BMW, na které se můžete zde ve vozovém parku Půjčovny aut BMW PRAHA!

Nejpopulárnějším bavorákem je bez diskuzí BMW M4, ve kterém je jízda naprosto nepopsatelná, protože se Vám budou střídat dva pocity. Buď budete mít pocit, že létáte, anebo naopak že trháte asfalt. Pociťte to na vlastní kůži díky pronájmu BMW M4 od Autopůjčovny BMW Praha.

Pronájem BMW M4, Půjčovna aut BMW PRAHA, Nejlevnější autopůjčovna Praha

Pronájem BMW M4, Půjčovna aut BMW PRAHA, Nejlevnější autopůjčovna Praha

BMW X6 se však nenechá zahanbit, protože v tak rychlém SUV jste ještě nejeli. Za volantem X šestky si budete připadat jakoby Vám patřila celá silnice a při sešlápnutí plynového pedálu vystřelíte kupředu. Jestliže patříte tak trochu k rebelům, kteří si na silnici rádi zaskotačí, pak pronájem BMW X6 je nejspolehlivější způsob, jak si užít trochu srandy a Půjčovna aut BMW PRAHA je tu pro Vás, aby Vám dopřála se trochu pobavit.

Jednou větou Půjčovna aut BMW PRAHA je skutečným specialistou na pronájem BMW, a to platí na celém území České republiky! Navštivte web Autopůjčovny BMW Praha a rezervujte si svůj adrenalinový zážitek v Půjčovně aut BMW PRAHA!

Ostatní články

17.03.2018

Letošní zima naposled udeřila a zasypala Českou republiku sněžnou nadílkou, a tak se nadšenci do zimních sportů určitě zaradovali. Nepropásněte letos poslední šanci vyrazit na hory třeba na běžky a využijte k tomu náš výhodný pronájem auta se střešním boxem nebo držákem na lyže!

24.03.2018

Jaro už nám před pár dny zaklepalo na dveře a přineslo krásné jarní počasí, které láká všechny ven a doslova vybízí k tomu, abychom podnikli něco zábavného.

01.04.2018

Hledáte, kde si půjčit auto na den levně? Nejlevnější autopůjčovna Praha pro vás má absolutně nejlepší výběr aut, pronájem aut za skvělé ceny a navíc bezkonkurenční zákaznický servis!

07.04.2018

Věděli jste, že když dáte auto do servisu, že nemusíte být nepojízdní po celou dobu, co je vaše auto v servisu? Dříve to nebyl takový problém, ale v dnešní době je zkrátka potřeba, aby člověk byl mobilní v každou hodinu.

15.04.2018

Leze na vás jarní nálada a máte chuť prožít něco lákavého a zábavného s trochu adrenalinového opojení? Pro automobilové nadšence je tu Půjčovna Mini Cooper Praha, kde najdete kompletní vozový park vozů Mini, které jsou připraveny pro vaše silniční dobrodružství!

20.04.2018

Exkluzivní pronájem luxusní dodávky pro různé příležitosti, firemní i soukromé. Vozidla Mercedes Benz jsou odjakživa symbolem luxusu, elegance, sportovního designu a nekompromisních jízdních vlastností. Pouhý dotek ve vás vyvolá obdiv a respekt k dokonalosti aut Mercedes Benz.

28.04.2018

Jarní sluníčko, příjemné teploty a spousta kvetoucí zeleně kolem s sebou přináší i touhu po sbližování a chuť trávit čas s našimi blízkými. Možná proto je jaro tak lákavé pro pořádání svateb, a to především těch uskutečňovaných venku, kde nevěsta v bílém ještě více září v kontrastu s přírodou. Pro velkolepé svatby se patří, aby i automobilový průvod, který je zajisté velkou a neméně důležitou součástí svatby, byl ve stejném majestátním duchu.

1 2 3 4 5 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny