Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Výhodný pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus

Automobilka Škoda v posledních letech opravdu válí a opět vytasila své trumfové eso! Nová Škoda Fabia Combi Style Plus je velice oblíbeným a tudíž velmi očekávaným modelem mezi řadami věrných zákazníků. Ani my a naše Nejlevnější autopůjčovna Praha jsme se nemohli dočkat až novou Škodu Fabii uvidíme na vlastní oči a budeme ji moct zařadit do naší nabídky.

Všechna naše očekávání byla splněna a nová Škoda Fabia Combi Style Plus se nám moc líbí už od prvního pohledu! Ženská část našeho kolektivu si chválí jak jinak než krásnou modrou Race metalízu a ta mužská část zase praktické a nápadité provedení vozidla.

Škoda Fabia Combi Style Plus

Co tomuto ideálnímu rodinnému kombíku chybí na výkonu, to má ale přidáno na do výbavy, na které Škodovka určitě nešetří a nabízí super vychytávky pro běžné a každodenní využívání vozu. Příkladem takové drobné vychytávky u nových aut Škoda je, že ve výbavě mají i elegantní originální deštník Škoda, který Vám jednou za čas udělá velkou službu.

Škoda Fabia Combi Style Plus, která nyní nově zdobí vozový park Půjčovny aut Škoda, je ideální rodinný kombík s benzínovým motorem o výkonu 70 KW, manuální převodovkou a vynikající spotřebou 4l/100km!

Škoda Fabia Combi Style Plus, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus, zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus, Půjčovna aut Škoda, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus Praha, Autopůjčovny Škoda

Škoda Fabia Combi Style Plus, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus, zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus, Půjčovna aut Škoda, pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus Praha, Autopůjčovny Škoda

Vozidlo bylo vyrobeno 01/2018 a zákazníkům Půjčovny aut Škoda může nabídnout super výbavu, se kterou si na vašich cestách vyhrajete do sytosti. Obzvláště užitečnou součástí výbavy Škoda Fabia Combi Style Plus je externí mediakonektor USB s konektivitou Apple, a tak se majitelé elektroniky Apple mohou radovat a těšit se z této vychytávky. S tím se také pojí Sound Paket a Maxi Dot displej, díky kterému máte přehled o všech údajích, které je vozidlo schopno vám poskytnout, a to na jednom displeji, kde si můžete jednoduše listovat mezi dalšími a dalšími informacemi.

Výhody zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus

Při zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus se můžete těšit na výbavu Paket Style Plus, díky které se cestování stává příjemným zážitkem pro všechny pasažéry, stejně tak díky plně automatické klimatizaci climatronic.

Výhodou zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus je také možnost připojení tažného zařízení, které má navíc odnímatelnou hlavici, nebo také střešní nosič, takže ať už se chystáte na dovolenou, nebo se stěhujete, nebo jen zkrátka chcete novou Škoda Fabia Combi Style Plus pořádně otestovat, určitě s její výbavou a se službami Nejlevnější autopůjčovny Praha budete spokojeni.

Pronájem aut Škoda

Pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus se dá právě skvěle využít jako testovací jízdy Škoda Fabia, protože pokud se rozmýšlíte nad pořízením si nové Škoda Fabia Combi Style Plus a chtěli byste si vozidlo pořádně vyzkoušet, než do něj investujete peníze, pak je pronájem Škoda Fabia Combi Style Plus od Nejlevnější autopůjčovny Praha ideální variantou. Automobilky totiž nerady svěřují své předváděcí vozy dokonce i do rukou svých zákazníků alias vážných zájemců o koupi nového vozu, a tak pronájem auta z Autopůjčovny Praha je dobrým řešením.

Máte-li dotazy ohledně zapůjčení Škoda Fabia Combi Style Plus, dotazy na pronájem aut Škoda od Půjčovny aut Škoda, nebo další jiné dotazy směřující na Půjčovna aut Škoda nebo Nejlevnější autopůjčovna Praha, neváhejte nás kontaktovat zde, rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy a splníme všechna vaše automobilová přání!

Ostatní články

18.07.2017

Rádi byste si půjčili auto pro jakoukoli příležitost? Nejlevnější autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý pronájem auta i dlouhodobý pronájem auta pro firemní i osobní potřeby.

18.07.2017

Hledáte pronájem auta Praha? Rádi byste si půjčili auto na hodinu, zvolili pronájem auta na den, či dokonce pronájem auta na rok? Potřebujete si půjčit auto pro firemní účely, např. z důvodů důležitého obchodního jednání, popřípadě chcete udělat dojem na klienta?

18.07.2017

Potřebujete si půjčit dodávku pro osobní nebo firemní účely? Nutně potřebujete převézt stavební materiál, nábytek, přestěhovat kancelář a nebo přepravit větší počet osob? Pro to vše je vhodný pronájem dodávky Praha u Nejlevnější autopůjčovny Praha!

01.08.2017

Pronájem vozu je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Ať už potřebujete auto na jakoukoliv příležitost, perfektně Vám poslouží elegantní vůz Škoda Superb Elegance 2.0 Tdi.

13.08.2017

Rádi byste udělali nevěstě radost a dovezli ji k oltáři v luxusním automobilu? Nebo sháníte dobře vypadající auto k provozování podnikání? BMW 320D je vůz jako zrozený pro tyto účely a Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám ho může nabídnout k pronájmu za super cenu!

17.08.2017

Dopřejte si úžasný zážitek jízdy v úplně novém Volkswagenu Passat Alltrack! Tento automobil Vás nezklame ani na silnici, kde se chová jako dravá šelma, ani v terénu, kde překoná jakoukoliv extrémní nerovnost.

21.08.2017

Chtěli byste vyrazit na hromadnou dovolenou, ale nemáte čím? Nebo se potřebujete přestěhovat? Nejlevnější autopůjčovna Praha Vám poskytne pronájem dodávky za babku!

« 1 2 3 4 6 7
partner
Kategorie článků
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny