Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
partner

ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBI

990,- Kč / den

partner

DODÁVKA VOLKSWAGEN CRAFTER

1.799,- Kč / den

partner

VW CARAVELLE 9 MÍST

2.999,- Kč / den

partner

TESLA Y

4.990 KČ* / DEN

partner

ŠKODA ENYAQ IV

2.790 KČ* / DEN

partner

AUDI E-TRON

3.990 KČ* / DEN

Registrovat autopůjčovnu

Jak si půjčit auto v Praze?

autopůjčovna v Praze.png

Pronájem auta v Praze je poměrně snadný proces. Postupujte podle těchto kroků:

Vyberte si autopůjčovnu. Existuje mnoho autopůjčoven v Praze, takže si vyberte takovou, která nabízí typ auta, který potřebujete, a ceny, které jsou pro vás přijatelné. Rezervujte si auto. Je důležité si auto rezervovat předem, zejména pokud cestujete v sezóně. Přijďte do autopůjčovny a předložte doklady. Při pronájmu auta budete muset předložit doklady totožnosti, řidičský průkaz a kreditní kartu. Zaplatíte pronájem. Cena pronájmu se skládá z ceny auta, ceny pojištění a ceny daně. Převezte auto. Poté, co zaplatíte pronájem, převezmete auto. Zkontrolujte auto, zda je v dobrém stavu a podepište smlouvu o pronájmu. Vraťte auto. Když skončíte s pronájmem, vraťte auto do autopůjčovny. Zkontrolujte auto, zda je v dobrém stavu a uhraďte případné poplatky. Zde je několik tipů pro pronájem auta v Praze:

Rezervujte si auto předem, zejména pokud cestujete v sezóně. V sezóně je poptávka po autech vysoká a může se stát, že si auto nestihnete rezervovat. Přečtěte si podmínky pronájmu před podpisem smlouvy. Před podpisem smlouvy o pronájmu si pečlivě přečtěte podmínky pronájmu. Zkontrolujte, zda jsou ceny srozumitelné a zda souhlasíte se všemi podmínkami. Zkontrolujte auto před převzetím, abyste se ujistili, že je v dobrém stavu. Před převzetím auta si pečlivě zkontrolujte, zda je auto v dobrém stavu. Zkontrolujte, zda nejsou žádné škrábance, rýhy nebo jiné poškození. Pokud najdete nějaké poškození, zaznamenejte jej do smlouvy o pronájmu. Použijte GPS navigaci, abyste se vyhnuli zmatkům v dopravě. Dopravní situace v Praze může být chaotická, a proto je vhodné používat GPS navigaci. GPS navigace vám pomůže najít cestu a vyhne se tak případným komplikacím. Dodržujte předpisy silničního provozu. Pravidla silničního provozu v Praze se mohou lišit od pravidel silničního provozu ve vaší zemi. Před jízdou si pečlivě přečtěte pravidla silničního provozu v Praze. Vraťte auto včas a v dobrém stavu. Je důležité vrátit auto včas a v dobrém stavu. Pokud auto vrátíte pozdě, budete muset zaplatit poplatky za prodloužení pronájmu. Pokud auto vrátíte v poškozeném stavu, budete muset zaplatit za opravy. Doufám, že vám tyto tipy pomohou při pronájmu auta v Praze.

Ostatní články

26.07.2023

Chcete-li si pronajmout dodávku, budete muset navštívit pobočku půjčovny dodávek a předložit platný řidičský průkaz a platební kartu. Budete také muset vyplnit smlouvu o pronájmu a zaplatit kauci.

26.07.2023

Pokud hledáte špičkový, pohodlný, ekologický a cenově dostupný elektromobil, pak je Tesla skvělou volbou. A pokud chcete řídit Teslu, pak je pronajem-tesla.cz skvělou možností. Zde jsou některé důvody, proč byste měli využít služby pronajem-tesla.cz

11.07.2023

Pokud hledáte půjčovnu minibusů v Praze, která nabízí konkurenceschopné ceny, můžete se obrátit na nejlevnější autopůjčovnu v této oblasti. Zde je několik důvodů, proč byste si zde mohli půjčit minibus.

11.07.2023

Při půjčení dodávky je důležité mít na paměti několik faktorů a zvážit několik důležitých věcí. Důkladné porovnání nabídek půjčoven dodávek v Praze vám pomůže najít tu nejlepší volbu pro vaše potřeby a zajistit pohodlnou a spolehlivou přepravu při firemních akcích.

07.07.2023

Ochranné folie PPF slouží k ochraně laku na autě. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají poškrábání, UV záření a chemikáliím. PPF folie je průhledná vrstva, která se aplikuje na povrch auta a chrání ho před oděrkami a poškozením. Navíc, folie od XPEL má samoléčivé vlastnosti, takže drobné škrábance se s časem zahojí. Je důležité nechat folii nainstalovat profesionály, aby dosáhli nejlepšího výsledku. Ochranná folie PPF od XPEL je skvělým způsobem, jak udržet lak auta v bezchybném stavu a chránit ho před vnějšími vlivy.

19.10.2022

Nejlevnější vůz Autopůjčovna Praha OPEL CORSA za 499 Kč za den.

22.09.2022

Náhradní vozidlo z povinného ručení. Podle novely Občanského zákoníku lze požadovat náhradní dopravu z pojištění viníka nehody a to v případě, kdy je vaše auto nepojízdné. Jedná se tak o nutné a účelné vynaložení nákladů na pronájem náhradní vozidla.

« 1 2
partner
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny