Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Náhradní vůz zdarma

náhradní vozidlo zdarma.jpg

Náhradní vozidlo zdarma z povinného ručení. Ano, zapůjčení náhradního vozidla na nezbytně dlouhou dobu ve stejné kategorii je hrazeno z povinného ručení viníka, nebo v krajním případě viníkem. Nezbytně dlouhou dobou se myslí časový úsek, který je nutný k opravě vašeho poškozeného vozidla.

Kdo má nárok na náhradní vozidlo? Podle novely Občanského zákoníku lze požadovat náhradní dopravu z pojištění viníka nehody a to v případě, kdy je vaše auto nepojízdné. Jedná se tak o nutné a účelné vynaložení nákladů na pronájem náhradní vozidla. Výhodou je, že auto si může nárokovat jak běžný člověk, tak i podnikatel. Jediné, co je k pronájmu nutné doložit, je, že vaše vozidlo je opravdu nepojízdně a vy automobil potřebujete, například k výkonu povolání. Auto je půjčováno vždy ve stejné nebo nižší kategorii než je poškozený vůz. Vůz je klientovi k dispozici na nezbytnou dobu, dokud se klientův automobil neopraví a nebo na dobu, kterou pojistitel klientovi oznámí – to se děje v případě totální škody. Ve většině případů je náhradní vozidlo využito spíše ke škodám, které jsou způsobeny neznámým viníkem nebo jste si je způsobili sami. Sem patří například závada na motoru, odcizení vozu nebo zničení vlivem nečekaných živlů. Pro tyto účely je vhodné mít službu sjednanou právě u povinného ručení. V jakých případech a za jakou cenovou relaci, máte uvedeno v pojistné smlouvě.

Náhradní vozidlo zdarma

V případě nezaviněné dopravní nehody vám zapůjčíme po celou dobu opravy vašeho vozu náhradní vůz zcela zdarma! Nezapomeňte, že na něj máte ze zákona nárok! A aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás takové desatero poučení, jak se chovat v případě dopravní nehody a co byste měli určitě vědět. Nikdy nezapomeňte vyplnit záznam o dopravní nehodě! Nabídka pronájmu vozu po autonehodě. Kauce 0,– Kč. Snadno a do 90 minut. Asistenční služba. Přistavení do 90 minut. Věrnostní program. 0% spoluúčast.

Po celou dobu opravy vašeho vozidla máte nárok na náhradní vůz ve stejné kategorii, jako je ten váš. Pokud vlastníte vůz Škoda Superb 3. generace, máte právo na stejný vůz. Nenechte se odbýt! To samé platí v případě vybavení vozu. Pokud máte automat, máte právo na automat! V naší autopůjčovně máme drtivou většinu vozů s automatickou převodovkou, takže vás s touto žádostí neodmítneme. Na řešení dopravních nehod a jejich následků není běžný člověk zvyklí a proto je velmi jednoduché udělat chybu. Známe případy, kdy si nechal servis zaplatit nájem náhradního vozu klientem a ten měl následně problém získat peníze z pojišťovny. Ta totiž hradí náhradní dobu pouze po dobu jeho opravy, která je však na základě stanovených norem. Pokud tedy bude běžná oprava, která zabere 5 dní trvat měsíc, pojišťovna zaplatí pouze 5 dní! S námi máte jistotu, že nic navíc nezaplatíte!

Je veřejně známé, že se ještě před příjezdem Policie ČR ukáže „dobrý člověk“, který vám nabídne odtažení vozu a slíbí i nemožné. V praxi to pak často dopadá tak, že auto odveze kam ani nechcete a náhradní auto neodpovídá tomu, na co máte nárok. Přestože se dostanete v případě nehody pod tlak, zkuste jednat s rozmyslem a raději nám zavolejte. Doporučíme vám správný postup. Neváhejte se na nás obrátit! Pomohli jsme našim klientům, pomůžeme i vám! Naše autopůjčovna je připravena nejen poskytnout náhradní vozidlo, ale zajistit komplexní služby, které si zamilujete! Nejsme obyčejná půjčovna, jsme ta nejlepší.

Ostatní články

19.10.2022

Nejlevnější vůz Autopůjčovna Praha OPEL CORSA za 499 Kč za den.

14.09.2022

Rodinná půjčovna aut a dodávek – 2 letá auta ihned skladem. Plná asistence na cestách, ceny od 450 Kč / den. Nejnižší Garantovaná Cena. Bez Poplatků Za Kreditní Kartou. Nejznámější dodavatelé. Bez Skrytých poplatků. Změny v rezervaci. 100% technický stav všech vozidel. Auta vždy pečlivě vyčištěna a dezinfikována ozonem. Přistavení vozu do 90 minut. Bezkonkurenční poměr kvality a ceny. 0% spoluúčast. Asistenční služba. Věrnostní program. Přistavení do 90 minut.

05.07.2022

Specializujeme se výhradně na pronájem stylových vozů značky MINI.

05.07.2022

Jak si levně půjčit auto – Jak na půjčení auta levně – Návod na rezervaci pronájmu auta

05.07.2022

Půjčte si vůz, který má velmi moderní design, ale navíc je ekologický a šetrný k životnímu prostředí i vaší peněžence. Půjčovna elektromobilů – půjčovna elektroaut v Praze nabízí k zapůjčení luxusní modely Tesla Model 3 nebo Volkswagen e-Golf. Půjčovna elektromobilů vám umožní půjčit si vůz na libovolně dlouhou dobu, na přání navíc s přistavením kdekoliv v Praze. Ušetříte tak za kauci. Půjčovna elektromobilů – půjčovna elektroaut v Praze Půjčovna elektromobilu TESLA MODEL 3 a autopůjčovna elektro aut VOLKSWAGEN E-GOLF

partner
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny