Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
partner

ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBI

990,- Kč / den

partner

DODÁVKA VOLKSWAGEN CRAFTER

1.799,- Kč / den

partner

VW CARAVELLE 9 MÍST

2.999,- Kč / den

partner

TESLA Y

4.990 KČ* / DEN

partner

ŠKODA ENYAQ IV

2.790 KČ* / DEN

partner

AUDI E-TRON

3.990 KČ* / DEN

Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna dodávek v Praze

multivan 7 mist.png

Zde je několik půjčoven dodávek v Praze:

Půjčovna dodávek info Nejlevnější Autopůjčovna RENT & GO A-RENT Pražský stěhovací servis Tyto půjčovny nabízejí různé velikosti dodávek, takže si můžete vybrat tu, která je nejvhodnější pro vaše potřeby. Ceny pronájmu se liší v závislosti na velikosti dodávky, délce pronájmu a místě pronájmu. Obecně platí, že čím delší je doba pronájmu, tím nižší je cena.

Chcete-li si pronajmout dodávku, budete muset navštívit pobočku půjčovny dodávek a předložit platný řidičský průkaz a platební kartu. Budete také muset vyplnit smlouvu o pronájmu a zaplatit kauci.

Když vrátíte dodávku, budete muset zkontrolovat, zda je dodávka čistá a nepoškozená. Pokud je dodávka poškozená, budete muset zaplatit za opravu.

Zde je několik tipů pro pronájem dodávky:

Rezervujte si dodávku předem, zejména pokud ji potřebujete na víkend nebo na prázdniny. Porovnejte ceny různých půjčoven dodávek, než si jednu vyberete. Zkontrolujte, zda je dodávka vybavena potřebným vybavením, jako je rampy, zvedáky a upevňovací prvky. Ujistěte se, že víte, jak řídit dodávku a jak používat její vybavení. Buďte opatrní při řízení dodávky a dodržujte pravidla silničního provozu. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se zeptat zaměstnance půjčovny dodávek.

Ostatní články

27.07.2023

Pronájem auta v Praze je poměrně snadný proces.

26.07.2023

Pokud hledáte špičkový, pohodlný, ekologický a cenově dostupný elektromobil, pak je Tesla skvělou volbou. A pokud chcete řídit Teslu, pak je pronajem-tesla.cz skvělou možností. Zde jsou některé důvody, proč byste měli využít služby pronajem-tesla.cz

11.07.2023

Pokud hledáte půjčovnu minibusů v Praze, která nabízí konkurenceschopné ceny, můžete se obrátit na nejlevnější autopůjčovnu v této oblasti. Zde je několik důvodů, proč byste si zde mohli půjčit minibus.

11.07.2023

Při půjčení dodávky je důležité mít na paměti několik faktorů a zvážit několik důležitých věcí. Důkladné porovnání nabídek půjčoven dodávek v Praze vám pomůže najít tu nejlepší volbu pro vaše potřeby a zajistit pohodlnou a spolehlivou přepravu při firemních akcích.

07.07.2023

Ochranné folie PPF slouží k ochraně laku na autě. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají poškrábání, UV záření a chemikáliím. PPF folie je průhledná vrstva, která se aplikuje na povrch auta a chrání ho před oděrkami a poškozením. Navíc, folie od XPEL má samoléčivé vlastnosti, takže drobné škrábance se s časem zahojí. Je důležité nechat folii nainstalovat profesionály, aby dosáhli nejlepšího výsledku. Ochranná folie PPF od XPEL je skvělým způsobem, jak udržet lak auta v bezchybném stavu a chránit ho před vnějšími vlivy.

19.10.2022

Nejlevnější vůz Autopůjčovna Praha OPEL CORSA za 499 Kč za den.

22.09.2022

Náhradní vozidlo z povinného ručení. Podle novely Občanského zákoníku lze požadovat náhradní dopravu z pojištění viníka nehody a to v případě, kdy je vaše auto nepojízdné. Jedná se tak o nutné a účelné vynaložení nákladů na pronájem náhradní vozidla.

« 1 2
partner
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny