Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna elektromobilů

Půjčovna elektromobilů.png

Půjčovna elektromobilů

Půjčte si vůz, který má velmi moderní design, ale navíc je ekologický a šetrný k životnímu prostředí i vaší peněžence. Půjčovna elektromobilů – půjčovna elektroaut v Praze nabízí k zapůjčení luxusní modely Tesla Model 3 nebo Volkswagen e-Golf. Půjčovna elektromobilů vám umožní půjčit si vůz na libovolně dlouhou dobu, na přání navíc s přistavením kdekoliv v Praze. Ušetříte tak za kauci.

Půjčovna elektromobilů – půjčovna elektroaut v Praze Půjčovna elektromobilu TESLA MODEL 3 a autopůjčovna elektro aut VOLKSWAGEN E-GOLF

Zapůjčení elektromobilu levně Půjčovna elektromobilů a půjčovna elektroaut nabízí vozy Tesla a Volkswagen. Super moderní vozy jsou poháněny elektrickou energií, díky tomu nevypouští do ovzduší zdraví škodlivé zplodiny.

Půjčit si vůz je velmi snadné. Vyberte si elektromobil, který se vám líbí nejvíce z hlediska parametrů i designu. Vůz lze zapůjčit na pár hodin, dnů i týdnů. Vždy je potřeba si dostupnost ověřit předem, než přistoupíte k samotné rezervaci.

Cenu za pronájem vybraného modelu a základní informace, včetně technických parametrů, jsou uvedeny u každého auta. Půjčovna elektroaut nabízí nejnižší ceny na trhu a celou řadu výhod pro nové i stávající zákazníky. Nechte si vytvořit cenovou nabídku na míru přesně podle svých potřeb.

Elektromobily jsou vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro firmy, které se chtějí prezentovat před obchodním partnerem, apod. Díky našim nejnižším cenám na trhu si můžete dovolit i dlouhodobý pronájem formou operativního leasingu.

Vybrat si můžete jak luxusní vůz Tesla Model 3, tak svižný e-Golf Volkswagen. Půjčte si vůz, se kterým můžete brázdit silnice u nás i v Evropě. Každý zapůjčený vůz je vybaven českou dálniční známkou, pojištěním havarijním i povinným ručením a dalšími službami.

Ostatní články

19.10.2022

Nejlevnější vůz Autopůjčovna Praha OPEL CORSA za 499 Kč za den.

22.09.2022

Náhradní vozidlo z povinného ručení. Podle novely Občanského zákoníku lze požadovat náhradní dopravu z pojištění viníka nehody a to v případě, kdy je vaše auto nepojízdné. Jedná se tak o nutné a účelné vynaložení nákladů na pronájem náhradní vozidla.

14.09.2022

Rodinná půjčovna aut a dodávek – 2 letá auta ihned skladem. Plná asistence na cestách, ceny od 450 Kč / den. Nejnižší Garantovaná Cena. Bez Poplatků Za Kreditní Kartou. Nejznámější dodavatelé. Bez Skrytých poplatků. Změny v rezervaci. 100% technický stav všech vozidel. Auta vždy pečlivě vyčištěna a dezinfikována ozonem. Přistavení vozu do 90 minut. Bezkonkurenční poměr kvality a ceny. 0% spoluúčast. Asistenční služba. Věrnostní program. Přistavení do 90 minut.

05.07.2022

Specializujeme se výhradně na pronájem stylových vozů značky MINI.

05.07.2022

Jak si levně půjčit auto – Jak na půjčení auta levně – Návod na rezervaci pronájmu auta

partner
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny