Opravdu odebrat?

Beta Mobilní verze
partner

ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBI

990,- Kč / den

partner

DODÁVKA VOLKSWAGEN CRAFTER

1.799,- Kč / den

partner

VW CARAVELLE 9 MÍST

2.999,- Kč / den

partner

TESLA Y

4.990 KČ* / DEN

partner

ŠKODA ENYAQ IV

2.790 KČ* / DEN

partner

AUDI E-TRON

3.990 KČ* / DEN

Registrovat autopůjčovnu

Půjčovna TESLA Praha

Tesla 3 Long Range.png

Tesla Modely jsou špičkové elektromobily. Tesla je předním výrobcem elektromobilů a její Modely jsou jedny z nejmodernějších a nejvýkonnějších elektromobilů na trhu.

Tesla Modely jsou pohodlné a ekologické. Tesla Modely nabízejí spoustu prostoru, pohodlná sedadla a tichý provoz. Jsou také velmi ekologické, protože neprodukují žádné emise.

Tesla Modely jsou dostupné k pronájmu na krátké i dlouhé termíny. Pronajem-tesla.cz nabízí Tesla Modely k pronájmu na krátké i dlouhé termíny, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pronájem Tesly je snadný a pohodlný. Pronájem Tesly je snadný a pohodlný. Stačí si vybrat model, který chcete, zvolit termín pronájmu a zaplatit online.

Pronájem Tesly je cenově dostupný. Pronájem Tesly je cenově dostupný, zejména ve srovnání s koupí nového auta. Pokud hledáte špičkový, pohodlný, ekologický a cenově dostupný elektromobil, pak je Tesla skvělou volbou. A pokud chcete řídit Teslu, pak je pronajem-tesla.cz skvělou možností.

Ostatní články

27.07.2023

Pronájem auta v Praze je poměrně snadný proces.

26.07.2023

Chcete-li si pronajmout dodávku, budete muset navštívit pobočku půjčovny dodávek a předložit platný řidičský průkaz a platební kartu. Budete také muset vyplnit smlouvu o pronájmu a zaplatit kauci.

11.07.2023

Pokud hledáte půjčovnu minibusů v Praze, která nabízí konkurenceschopné ceny, můžete se obrátit na nejlevnější autopůjčovnu v této oblasti. Zde je několik důvodů, proč byste si zde mohli půjčit minibus.

11.07.2023

Při půjčení dodávky je důležité mít na paměti několik faktorů a zvážit několik důležitých věcí. Důkladné porovnání nabídek půjčoven dodávek v Praze vám pomůže najít tu nejlepší volbu pro vaše potřeby a zajistit pohodlnou a spolehlivou přepravu při firemních akcích.

07.07.2023

Ochranné folie PPF slouží k ochraně laku na autě. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají poškrábání, UV záření a chemikáliím. PPF folie je průhledná vrstva, která se aplikuje na povrch auta a chrání ho před oděrkami a poškozením. Navíc, folie od XPEL má samoléčivé vlastnosti, takže drobné škrábance se s časem zahojí. Je důležité nechat folii nainstalovat profesionály, aby dosáhli nejlepšího výsledku. Ochranná folie PPF od XPEL je skvělým způsobem, jak udržet lak auta v bezchybném stavu a chránit ho před vnějšími vlivy.

19.10.2022

Nejlevnější vůz Autopůjčovna Praha OPEL CORSA za 499 Kč za den.

22.09.2022

Náhradní vozidlo z povinného ručení. Podle novely Občanského zákoníku lze požadovat náhradní dopravu z pojištění viníka nehody a to v případě, kdy je vaše auto nepojízdné. Jedná se tak o nutné a účelné vynaložení nákladů na pronájem náhradní vozidla.

« 1 2
partner
Právě probíhající soutěže
Nově přidané autopůjčovny
Nejnavštěvovanější autopůjčovny